Prečo práve Babyliss Pro 4 Artists - BABDB43E 43 mm?

Babyliss Pro 4 Artists - BABDB43E 43 mm je keramická kefa s nylonovými štetinami s priemerom 43 mm, ideálna pre fúkanie vlasov fénom. Kefa má unikátny vydutý tvar, ktorý sa pomôže dostať čo najbližšie k pokožke hlavy a pomôže tak vykúzliť maximálny objem vašich vlasov.

Technické prarametre:

Priemer: 43 mm

Priemer so štetinami v najširšej časti kefy: 58 mm

Jedinečné vlastnosti:

  • profesionálna kefa
  • keramický povrch
  • vydutý tvar
  • nylonové štetiny
  • protišmyková rukoväť

Ako použiť Babyliss Pro 4 Artists - BABDB43E 43 mm?

Vlasy si umyte šampónom, potom naneste kondicionér. Následne vlasy vysušte uterákom, aplikujte tepelnú ochranu a pomocou kefy a fénu vlasy vysušte do sucha.

Profesionálna vlasová elektronicka značky BaByliss PRO sa datuje späť až do 60. rokov minulého storočia. Uprostred rušného Paríža vynašiel kadernícky majster Lelievre vo svojom salóne prvú elektrickú kulmu na vlasy. Tá sa rýchlo rozšířial medzi profesionálmi a milovníčkami kučier a značka BaByliss PRO sa veľmi rýchlo preslávila po celom svete. Vďaka neustálym inováciám, ktoré reagujú na najnovšie módne trendy, sa produkty BaByliss stali neoddeliteľnou súčasťou profesionálnych kaderníckych salónov aj moderných domácností vo viac ako 60 krajinách sveta. V Prahe, Paríži, Londýne, Štokholme, Moskve, Ríme, Dubaji alebo v Južnej Afrike sa krása vyjadruje rovnako: "BaByliss". Značka BaByliss PRO prináša na trh nielen úspešné produkty pre ženy, ako sú predovšetkým sušiče vlasov či fény, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu úspešných strihačov vlasov a fúzov pre moderných mužov. Nesmieme zabudnúť ani na perfektné profesionálne kefy na vlasy, teplovzdušné rotačné kefy či elektrické natáčky - a samozrejme revolúčnu inovatínu loknovaciu kulmu Miracurl.