Prečo práve Goldwell Light Dimensions Oxycur Platin 9+ 500 g?
Jedinečné zosvetlenie bez nežiaducich žltých tónov až o 9 stupňov dokáže bezprašný zosvetľujúci púder od jednotky na trhu Goldwell. Je vhodný na zosvetľovanie a melírovanie vlasov. Vďaka technológii BondPro+ sú vlasy chránené pred poškodením a navyše sú jednotlivé vlasové vlákna posilňované. Anti-Yellow System pôsobí proti nežiaducim žltým tónom. Výsledkom je čistá, žiarivá, rovnomerná blond pripravená na ďalšie tónovanie.
Jedinečné vlastnosti:
  • Zosvetľujúci bezprašný púder,
  • zosvetlí až o 9 odtieňov,
  • neutralizuje teplé tóny,
  • zabraňuje lámaniu vlasov.
Odporúčame
Ako použiť Goldwell Light Dimensions Oxycur Platin 9+ 500 g?

Zmiešajte 25 g melírovacieho púdru a 35 ml vyvíjača Goldwell Topchic Developer Lotion (nie je súčasťou balenia). Naneste na suché vlasy a nechajte pôsobiť 10-45 minút. Potom vlasy dôkladne opláchnite vodou a umyte šampónom.

Upozornenie:

  • Pred prvým použitím odporúčame vykonať test citlivosti. Ak sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, farbu nepoužívajte.
  • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
  • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
  • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
  • Nepoužívajte na farbenie rias a obočia.
  • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Zloženie Goldwell Oxycur Platin Light Dimensions 9+ 500 g
Potassium Persulfate - Diatomaceous Earth/Solum Diatomeae/Terre de diatomées - Sodium Metasilicate - Ammonium Persulfate - Mineral Oil/Paraffinum Liquidum/Huile minérale - Sodium Silicate - Zea Mays (Corn) Starch - Cellulose Gum - Hydrated Silica - Tetrasodium EDTA - Diammonium Phosphate - Sodium Carbonate - Water/Aqua/Eau - Ultramarines/CI 77007 - Polyquaternium-10 - Caffeine - Malic Acid - Fragrance/Parfum - Geraniol - Linalool
Profesionálne značka Goldwell založená v roku 1948 v Nemecku a je výrobcom vlasovej kozmetiky pre profesionálnych kaderníkov. Značka Goldwell udáva najaktuálnejšie vlasové a módne trendy inšpirované svetovými stylistami. Inšpiratívna značka Goldwell od svojho počiatku neustále zdokonaľuje svoje výrobky a expanduje na svetové trhy, pričom úzko spolupracuje s kaderníckymi salónmi, od ktorých čerpá skúsenosti a inšpiráciu. Podporuje v kreativite a získava od nich spätnú väzbu pre svoj ďalší rozvoj. Cieľom značky Goldwell je jednoduché a efektné použitie všetkých prípravkov na vlasy pri maximálnej šetrnosti k vlasom, a to aj pri domácom použití. Značka ponúka širokú škálu produktových radov zameraných na rôzne typy vlasov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Rad ošetrujúcej kozmetiky Dualsenses je vhodné pre vlasy mastné, suché, jemné, ale aj nepoddajné a chemicky zničené. Kultové farby Topchic špeciálne vyvinuté pre profesionálne kadernícke použitie zaistia dlhotrvajúcu žiarivú farbu.