Prečo práve Joico JoiGel Medium Styling Gel 250 ml?

Gél na vlasy Joico Joigel Medium Styling Gel je skvelým pomocníkom pre vytvorenie silného a spevneného účesu. Gél sa veľmi dobre na vlasy nanáša a umožňuje rovnomerné nanesenie. Má dlhotrvajúci efekt, ktorý nevysušuje vlasy, naopak, obsiahnutý panthenol vlasy hydratuje.

S fixačným gélom sa veľmi dobre tvaruje akýkoľvek typ účesu, najmä je vhodný pre kratšie strihy.

Zafixujte váš účes stylingovým gélom na vlasy Joico Joigel Medium Styling Gel a užite si dlhotrvajúci a spevnený vzhľad s prirodzeným efektom.

Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje dlhotrvajúcu fixáciu účesu,
  • má stredne silné spevnenie,
  • nevysušuje a nezaťažuje vlasy,
  • má hydratačný účinok,
  • vhodný pre kratšie dĺžky vlasov.
Odporúčame
Ako použiť Joico JoiGel Medium Styling Gel 250 ml?

Malé množstvo gélu Joico Joigel Medium Styling Gel naneste do dlaní a jemne vpracujte do vlasov. Vytvorte požadovaný vzhľad účesu.

Zloženie Joico JoiGel Medium Styling Gel 250 ml

Water, Polysorbate 20, Triethanolamine, Pentapeptide-29 Cystenamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Arginnamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Yeast Extract/Faex/Extract De Levure, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, AMP-Acrylates/Allyl Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiaziolinone, Citric Acid, Limonenem, Fragrance, Red 33 (Cl 17200), Blue 1 (Cl 42090)

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.