Prečo práve Joico Power Spray Fast-Dry Finishing Spray 345 ml?
Spevnite svoj účes s extra silným lakom na vlasy Joico Power Spray Fast-Dry Finishing Spray. Lak poskytne vášmu účesu maximálnu fixáciu a to aj v nepriaznivom veternom počasí. Vlasy zostanú perfektne zafixované a tak sa nemusíte obávať žiadneho poletovania a strapatých vlasov.

Lak prepožičiava vlasom žiarivý lesk a zanecháva vlasy ľahké bez pocitu zlepenia a zaťaženia. Vhodný je pre všetky typy vlasov a aj pre tie najnáročnejšie účesy, ktoré vyžadujú dlhotrvajúce spevnenie.
Jedinečné vlastnosti:
  • Extra silné spevnenie účesu,
  • sila fixácie 8-10,
  • žiarivý lesk vlasov,
  • dlhotrvajúca výdrž,
  • nezlepuje a nelepí vlasy,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Odporúčame
Ako použiť Joico Power Spray Fast-Dry Finishing Spray 345 ml?
Vytvorte požadovaný účes a vlasy zafixujte pomocou laku Joico Power Spray Fast-Dry Finishing Spray zo vzdialenosti 20-30 cm.
Zloženie Joico Power Spray Fast-Dry Finishing Spray 345 ml
Alcohol Denat., Hydrofluorocarbon 152A, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Thermus Thermophillus Ferment, Glycerin, Prunus Domestica Seed Oil, Opal Powder, Polyquaternium-69, Tocopheryl Acetate, Aminomethyl Propanol, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Pentaerythrityl Tetracaprylate/Tetracaprate, Triethyl Citrate, Benzophenone-4, Butylene Glycol, Limonene, Linalool, Fragrance/Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.