Prečo práve Joico Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml?

Ráno vstanete a pri pohľade do zrkadla vidíte mastné, spľasnuté pramene vlasov, ktoré nutne potrebujú umyť? Od teraz už nemusíte v kúpeľni tráviť hodinu času s umývaním a úpravou vlasov. Suchý šampón Joico Weekend Hair Dry Shampoo ľahko nahradí klasické umývanie vlasov vodou, príjemne vlasy osvieži a navyše im dodá bohatý objem. A to všetko len za pár minút!

Suchý šampón obsahuje ryžový škrob, ktorý absorbuje mastnotu z vlasov, zväčšuje objem a zanecháva vlasy svieže a čisté. Veľmi príjemná je aj vôňa tohto šampónu, ktorá sa uvoľňuje pri každom dotyku vlasov a je cítiť na vlasoch po celý dlhý deň. Suchý šampón je tiež jedinečný tým, že chráni farbu vlasov pred vymývaním a vyblednutím a predlžuje jej žiarivý vzhľad.

Či už si ráno chcete pospať alebo sa vám jednoducho nechce v daný okamih umývať vlasy vodou, suchý šampón Joico Weekend Hair Dry Shampoo sa stane vaším nevyhnutným pomocníkom pri vlasovom stylingu nech ste kdekoľvek.

Jedinečné vlastnosti:
  • Absorbuje mastnotu z vlasov,
  • dodáva pocit čistých a sviežich vlasov,
  • zanecháva vlasy hodvábne jemné,
  • chráni farbu vlasov pred vyblednutím,
  • zväčšuje objem vlasov,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Odporúčame
Ako použiť Joico Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml?

Pred použitím šampón Joico Weekend Hair Dry Shampoo dôkladne pretrepte. Nastriekajte na suché korienky vlasov zo vzdialenosti 20-30 cm, potom pokožku hlavy jemne premasírujte a vlasy prečešte hrebeňom. Žiadna ďalšia úprava vlasov už nie je potreba.

Zloženie Joico Weekend Hair Dry Shampoo 255 ml

Isobutane, Alcohol Denat., Propane, Oryza Sativa (Rice) Extract, Disteardimonium Hectorite, Dipropylene Glycol, C12-15 Pareth-12, Hydroxyethylcellulose, Cellulose Gum, Pectin, Pvp, Cetrimonium Chloride, Hydroxycitronellal, Alphaisomethyl Ionone, Fragrance/ Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.