L'Oreal Professionnel Shaggy Lob Styling Kit Techni.Art dárkový balíček

Darčekový balíček pre strapatý styling
L'Oréal Professionnel
Produkt je momentálne nedostupný
Kód: LP1324
Hmotnosť produktu: 467 g
Prečo práve Loreal Professionnel Shaggy Lob Styling Kit Techni.Art dárkový balíček?

Praktický darčekový balíček pre záverečný styling rozstrapateného účesu. Krok po kroku vytvoríte strapatý účes v pohodlí domova. Vlasová kozmetika rady Wild Stylers je inšpirovaná aktuálnymi trendmi a charakterizovaná jednoduchou aplikáciou.Balíček obsahuje: púdrový sprej Next Day Hair 250 ml, gél Scruff Me 150 ml a návod vrátane obrazového znázornenia ako krok po kroku vytvoriť strapatý účes.

 

Next Day Hair 250 ml: púdrový sprej pre matný efekt a strapatý vzhľad. Okamžitá podpora textúry vlasov a matného efektu. Neobmedzené možnosti úpravy. Doprajte vlasom moderný vzhľad a oslňte svojím účesom vaše okolie.Scruff Me 150 ml: gél Scruff Me dodáva vlasom strapatý efekt plný pohybu. Bez nežiadúceho strapatenia. Účes vydrží až po 24 hod. Stupeň fixácie: 2

Príprava rozstrapateného účesu krok po kroku:1. Do uterákom vysušených vlasov aplikujte od korienkov po končeky gél Scruff Me. Prípravok dôkladne naneste na celú dĺžku vlasov použitím hrebeňa so širokými zubami.2. Aby ste vlasom dodali pohyb, rozdeľte ich na nepravidelné časti a vytvorte 6 - 12 stočených prameňov po celej hlave (záleží na hustote vašich vlasov) a zaistite ich sponkami. V prípade, že máte prirodzene vlnité či kučeravé vlasy, môžete tento krok vynechať.3. Vysušte difuzérom, alebo nechajte vlasy prirodzene vyschnúť. Rozpustite vlasy a uvoľnite vlny pomocou prstov. Nasprejujte Next Day Hair do stredných dĺžok a končekov pre dodanie štruktúry. Nanášajte z diaľky minimálne 20 cm od hlavy.4. Pre vytvorenie požadovanej štruktúry si prejdite a postláčajte vlasy prstami.Tip: pre ešte výraznejší rock-n-roll vzhľad použite kulmu alebo žehličku a na vybraných prameňoch vytvorte vlny. Následne opäť nastriekajte Next Day Hair ku korienkom pre efekt divokého objemu vlasov.
Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.