L'Oreal Professionnel XXL Volume Styling Kit Techni.Art dárkový balíček

Darčekový balíček pre maximálny objem vlasov
L'Oréal Professionnel
Produkt je momentálne nedostupný
Kód: LP1325
Hmotnosť produktu: 453 g
Prečo práve Loreal Professionnel XXL Volume Styling Kit Techni.Art dárkový balíček?

S darčekovým balíčkom XXL VOLUME si môžete vytvoriť krok po kroku účes plný objemu a to v pohodlí Vášho domova. Vlasová kozmetika rady Wild Stylers je inšpirovaná aktuálnymi trendmi a charakterizovaná jednoduchou aplikáciou.Balíček obsahuje: Crepage De Chignon 200 ml, Termo-fixačný sprej PLI 190 ml a návod vrátane obrazového znázornenia ako krok po kroku vytvoriť účes s XXL objemom vlasov.

 

Crepage De Chignon 200 ml: minerálny púdrový sprej Crepage De Chignon dodávajúci strednú fixáciu vlasov. Crepage de chignon francúzsky vyjadruje mačací boj, čo vlastne zodpovedá tomu istému vo vlasovom stylingu. Predstavte si najdramatickejší mačací súboj a aký by bol výsledok vo vlasoch: zježené vlasy s matným efektom. Ideálny pre dlhotrvajúcu textúru.Termo-fixačný sprej PLI 190 ml: je ideálny pre zmyselné, kučeravé alebo ľahko zvlnené účesy. Poskytuje maximálny a rýchly objemový efekt ako pri korienkoch, tak aj po celej dĺžke vlasov. Dokonale fixuje účes a vytvára očarujúce vlny bez stuhnutia a zlepenia vlasov.Príprava účesu krok po kroku:1. Vyberte menšie pramene uterákom vysušených vlasov a vodorovne ku korienkom nasprejujte termo-fixačný sprej Pli.2. Vlasy rozdeľte na 3 časti - čelo, stred a zadné sekcie. Vyfúkajte ich pomocou guľatej kefy. Pre dosiahnutie kolosálneho objemu fén nasmerujte priamo na kefu v smere jeho pohybu.3. Ešte keď je časť vlasov stále horúca, vytočte ju smerom nahor od tváre a zaistite sponkami. Takýmto spôsobom vytvoríte účesu štýl. Potom sponky vytiahnite a prečešte vlny pomocou prstov.4. Podporte štruktúru účesu nanesením spreja Crepage De Chignon od korienkov po končeky. Zameriavajte sa na oblasti, v ktorých chcete dosiahnuť najväčšieho objemu. Prechádzajte prstami vlasy, aby ste produkt rozdistribuovali po celých vlasoch a podporili tak ich objem.
Príbeh značky L'Oréal Professionnel siaha až do roku 1907, kedy francúzsky chemik Eugéne Schueller vyvinul receptúru na farbenie vlasov, ktorá revolučne zmenila kadernícky svet. O dva roky neskôr vďaka jeho vynálezu vznikla spoločnosť L'Oréal Professionnel. Od Eugeneovho prvého objavu sa značka snaží dodržiavať jeho vášeň poskytovať kaderníkom z celého sveta tie najinovatívnejšie produkty, testované a schválené tými najznámejšími profesionálmi. Vyvíja produkty prispôsobené veľmi náročným odborníkom, ktorí očakávajú len to najlepšie, aby mohli vo veľmi krátkom čase dosiahnuť toho najlepšieho výsledku. Po niekoľkých rokoch je značka prítomná na parížskych prehliadkových mólach. Laboratóriá pokročilého výskumu L'Oréal vytvárajú prelomové technológie a exkluzívne služby, ktoré sú vždy o krok napred. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je rad produktov, ktoré otvárajú možnosti profesionálom po celom svete. L'Oréal Professionnel má za cieľ dať vyniknúť talent kaderníka tak, aby táto profesia naďalej pomáhala každému zákazníkovi ku kráse a nadobudnutiu sebavedomie.