Varianty produktu

Prečo práve Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner 250 ml?
Premýšľate nad dočasnou zmenou farby? Chcete oživiť svoj súčasný farebný odtieň na vlasoch? Tónujúci kondicionér Matrix Biolage Color Balm ponúka sedem atraktívnych farebných odtieňov, ktoré osviežia a zintenzívnia existujúcu farbu vlasov za neuveriteľných 5 minút!

Tónujúci kondicionér ponúka spojenie hydratačného účinku a farebných pigmentov, ktoré sa postarajú o dlhotrvajúcu životnosť farebného odtieňa a intenzívnu hĺbkovú hydratáciu, ktorá dodá vlasom žiarivý a hladký vzhľad. Kondicionér je maximálne šetrný ku všetkým typom vlasov. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, sulfáty, parabény a minerálne oleje.

Nájdite svoj dokonalý odtieň a vytvorte dočasnú zmenu farby vlasov s tónujúcim kondicionérom Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner.
Jedinečné vlastnosti:
 • Oživuje a zvýrazňuje existujúci farebný odtieň,
 • má hĺbkový hydratačný účinok,
 • jednoduchá 5 minútová aplikácia,
 • pre farbené i prírodné vlasy,
 • postupne sa vymýva z vlasov,
 • vegánske zloženie,
 • neobsahuje sulfáty, parabény a minerálne oleje.
Odporúčame
Ako použiť Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner 250 ml?
Tónující kondicionér Matrix Biolage Color Balm aplikujte na umyté, uterákom vysušené vlasy, pomocou prstov a hrebeňa rovnomerne naneste na vlasy a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou. Používajte maximálne 1x týždenne.
Upozornenie:
 • Odtieň Clear neobsahuje farebné pigmenty. Používa sa pre zmiernenie farebného odtieňa alebo ako hydratačný kondicionér.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice, aby ste zabránili zafarbeniu rúk.
 • Výsledný farebný efekt sa môže líšiť podľa typu a farby Vašich vlasov.
 • Intenzitu namiešaného odtieňa odporúčame vyskúšať najprv na jednom prameni vlasu.
Zloženie Matrix Biolage Color Balm Color Depositing Conditioner 250 ml
AQUA / WATER / EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, AMODIMETHICONE, CETYL ALCOHOL, CITRIC ACID, C12-15 ALKYL BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, ISOPROPYL ALCOHOL, PARFUM / FRAGRANCE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, SODIUM LIGNOSULFONATE, TRIDECETH-6, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, DISPERSE VIOLET 1, LIMONENE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, HC BLUE NO. 2, CETRIMONIUM CHLORIDE, HEXYL, CINNAMAL, COUMARIN, BASIC BROWN 17, BENZYL ALCOHOL, FUMARIC ACID.
Zloženie sa môže u jednotlivých farebných odtieňov mierne líšiť.

Prestížna značka vlasovej kozmetiky Biolage, ktorá patrí pod spoločnosť Matrix, ponúka širokú škálu produktov pre hydratáciu, regeneráciu a ochranu vlasov, ktoré kombinujú prírodné zložky s pokročilými technológiami. Produkty obsahujú výťažky z rastlín, ako je aloe vera a bambus, ktoré zaisťujú zdravé a silné vlasy. Biolage kladie dôraz na udržateľnosť a ekológiu, používa recyklovateľné obaly a podporuje biodiverzitu. Vďaka svojej kvalite a účinnosti je značka Biolage obľúbená medzi profesionálnymi kaderníkmi aj zákazníkmi po celom svete.