Prečo práve Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment 10 x 6 ml?
Trápia vás slabé a tenké vlasy s nadmerným vypadávaním a chcete im vrátiť hustotu a zdravý vzhľad? Intenzívna kúra proti padaniu vlasov Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment minimalizuje vypadávanie vlasov, pomáha predlžovať ich životnosť, zvyšuje ich hustotu a posilňuje jednotlivé vlasové vlákna. Patentovaná technológia Aminexil obohatená a polyvitamíny, podporuje rast vlasov, posilňuje vnútornú štruktúru mechanicky poškodených a krehkých vlasov, zabraňuje vypadávaniu a obnovuje prirodzenú pevnosť, silu a pružnosť. Ľahká textúra nedráždi pokožku hlavy, nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch, eliminuje krepatenie a vyhladzuje povrch vlasov. Premeňte rednúce vlasy bez života a doprajte im hustotu, objem a zdravý vzhľad.

Technológia Aminexil: Unikátna technológia, ktorá zamedzuje usadzovaniu kolagénu okolo vlasového korienka, posilňuje a spevňuje vlasové vlákno a znižuje vypadávanie vlasov.
Jedinečné vlastnosti:
  • Intenzívna kúra proti nadmernému vypadávaniu vlasov,
  • chráni vlasy pred rednutím a plešatením,
  • obnovuje prirodzenú pevnosť, silu a hustotu vlasov,
  • posilňuje mechanicky poškodené slabé vlasy,
  • dodáva vlasom pevnosť, vitalitu a pružnosť,
  • znižuje lámavosť vlasov a navracia im zdravý vzhľad,
  • vhodný pre slabé, tenké vlasy so sklonom k ??padaniu.
Ako použiť Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment 10 x 6 ml?
Kúru Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment možno použiť na vlhké aj suché vlasy. Aplikujte jednu ampulku denne na pokožku hlavy priamo na korienky vlasov a na postihnuté oblasti. Jemne vmasírujte, neoplachujte a nechajte zaschnúť. Pre maximálny účinok používajte jednu ampulku každý deň po dobu 6-8 týždňov. Pre dlhodobý účinok odporúčame kúru opakovať 2x ročne.
Zloženie Matrix Biolage ScalpSync Aminexil Hair Treatment 10 x 6 ml
Aqua (Water, Eau) – Alcohol Denat – Diaminopyrimidine Oxide – PEG-40 Hydrogenated Castor Oil – Benzyl Salicylate – Benzyl Alcohol – Linalool – Citronelool – Citric Acid – Parfum (Fragrance)