Prečo práve Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml?

Olaplex je jedinečná intenzívna regeneračná starostlivosť pre silne poškodené vlasy chemickým ošetrením, stylingom a poveternostnými vplyvmi. Jeho receptúra ??obnovuje a posilňuje štruktúru vlasového vlákna a ako jediná na trhu opravuje poškodené disulfidové väzby.

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment je inšpirovaný profesionálnym ošetrením s najvyššou koncentráciou patentovanej molekuly Olaplex. Jeho zloženie je veľmi podobné originálnemu intenzívnemu salónnemu ošetreniu Olaplex, avšak jeho intenzita je slabšia, preto je vhodný a bezpečný pre domáce použitie. Je prvým krokom k obnoveniu vlasov, posilňuje vlasy zvnútra, obmedzuje lámanie a zlepšuje štruktúru vlasov, ktoré sú potom silné, zdravé a plné života. Ideálne je jeho použitie medzi návštevami salónu, obzvlášť ak sú vaše vlasy farbené alebo zosvetľované.

Použitím produktu Olaplex No.0 pripravíte vlasy na následné ošetrenie produktom Olaplex No.3. Použite tento produkt vždy ako krok jedna v dvoj krokovom systéme spolu s produktom Olaplex No.3, samostatne produkt nebude správne účinkovať.

Produkty Olaplex sú bez parabénov, sulfátov a sú vhodné pre vegánov.

Jedinečné vlastnosti:
  • Regeneračná starostlivosť pre domáce použitie,
  • obnovuje a posilňuje vlasy vnútri vlasového vlákna,
  • obmedzuje lámavosť vlasov a zlepšuje štruktúru vlasov,
  • opravuje poškodené disulfidové väzby vnútri vlasu,
  • bez parabénov a sulfátov, vhodné aj pre vegánov.
Ako použiť Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml?

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment naneste v hojnom množstve na suché vlasy po celej ich dĺžke. Dbajte na to, aby vlasy boli produktom dostatočne saturované, preto je vhodná aplikácia po jednotlivých prameňoch. Nechajte pôsobiť 10 minút. Neoplachujte! Potom aplikujte Olaplex No.3 Hair Perfector, vlasy prečešte podľa potreby a nechajte pôsobiť minimálne ďalších 10 minút. Ak sú vaše vlasy výrazne poškodené, nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom vlasy riadne opláchnite a umyte šampónom a ošetrite kondicionérom. Pre najlepší výsledok odporúčame použiť so šampónom Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250 ml a Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250 ml. Používajte 1x týždenne, pre veľmi poškodené vlasy používajte 2-3 týždenne.

Použite tento produkt vždy ako krok jedna v dvoj krokovom systéme spolu s produktom Olaplex No.3, samostatne produkt nebude správne účinkovať.

Zloženie Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Water (Aqua, Eau) – Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate – Sodium Benzoate – Phenoxyethanol
Značka Olaplex prináša na trh úplne originálnu profesionálnu vlasovú kozmetiku, s ktorej pomocou navrátite vlasom ich zdravie i po chemickom ošetrení. Jedná sa o originálnu, unikátnu chemickú receptúru, ktorá dokáže znásobovať a obnovovať rozbité disulfidové väzby vo vlasovom vlákne, a tak ako jediná technológia na trhu dokáže vlasové vlákno skutočne opraviť. Technológia Olaplex je patentovaná a jedná sa o revolučné produkty vlasovej kozmetiky, ktoré na trh uviedli trend tzv. "Plexov", teda produktov obsahujúcich receptúry, ktoré dokážu zmeniť väzby vo vlasovom vlákne.

Zakladateľmi značky Olaplex sú Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, poprední svetoví odborníci v oblasti chemického a fyzikálneho zloženia vlasového vlákna. Spoločne vynašli chemickú zložku, ktorá bez silikónov a minerálnych olejov obnovuje rozbité mostíky väzieb vo vlasoch, a to počas chemického ošetrenia aj po ňom.

Ošetrenie produktmi Olaplex sa delia na dva typy - salónne a domáce. Salónne ošetrenie sa skladá z použitia produktov Olaplex No.1 a No.2, ktoré sa používajú buď pri farbení, odfarbovani alebo ako intenzívna vlasová kúra pre poničené vlasy. Pre domácu starostlivosť po salónnom ošetrení sa používa kúra Olaplex No.3. Nasleduje kombinácia produktov Olaplex No.4 a No.5, teda šampónu a kondicionéru. Najnovšími členmi rodiny Olaplex sú Olaplex No.6 a No.7, teda stylingový krém a ošetrujúci olej. Všetky produkty tejto profesionálnej priekopníckej značky vlasovej kozmetiky sú najvyššej kvality a obsahujú autentickú, originálnu receptúru technológie Olaplex.