Prečo práve Olivia Garden NanoThermic Brush Speed XL 64?
Česanie a úprava vlasov by mala ísť ľahko a hladko bez bolesti a ťahania vlasov. Ak so svojím hrebeňom bojujete každý deň, nahraďte ho profesionálnou okrúhlou kefou na vlasy Olivia Garden NanoThermic Brush Speed ??XL 64, ktorá ľahko oddelí aj tie najzamotanejšie pramene vlasov, je veľmi jemná a šetrná, a má veľkú odolnosť voči vysokým teplotám. Vďaka novému dlhšiemu telu vám umožní upraviť väčšiu časť vlasov, čo skráti dobu stylingu o 25%. Veľkosť kefy je vhodná pre dodanie bohatého objemu jemných dlhých vlasov.

Kefa disponuje výsuvným hrotom z rukoväte, ktorý slúži k pohodlnému oddeleniu jednotlivých prameňov pri stylingu. Protišmyková rukoväť umožňuje pohodlnú manipuláciu a zabraňuje nežiaducemu vykĺznutiu z ruky.
Jedinečné vlastnosti:
  • Uľahčuje a zrýchľuje vysúšanie vlasov,
  • zamedzuje elektrizovanie a poletovanie vlasov,
  • má nové dlhšie telo pre ľahkú manipuláciu,
  • ergonomicky tvarovaná rukoväť s protišmykovým povrchom,
  • priemer kefy 64 mm je vhodný pre dlhé vlasy,
  • obsahuje vyberateľný hrot na oddeľovanie prameňov,
  • v hnedo-zlatej farbe.
Odporúčame
Ako použiť Olivia Garden NanoThermic Brush Speed XL 64?
Kefa svojim menším priemerom je vhodná pre úpravu dlhých vlasov. Kefu používajte spoločne s fénom na vlasy k vysúšaniu a stylingu vlasov.
Značka Olivia Garden bola založená v Belgicku v roku 1968 a jej profesionálne kadernícke produkty milujú ľudia po celom svete vo viac ako 70 krajinách. Olivia Garden je jednoznačne celosvetovo uznávaná značka, ktorá ponúka predovšetkým kadernícke hrebene, kefy na vlasy, ale aj nožnice a prestrihaváče. Kvalita ich produktov je rokmi preverená zo strany profesionálnych kaderníkov, stylistov aj používateľov v domácnostiach. O Olivii Garden je známe, že hoci patrí medzi svetové značky a má zabezpečený celosvetový predaj a známosť, značka sa neustále posúva vpred. Investujú veľké úsilie aj financie do vývoja a zdokonaľovania svojich produktov. Vyberajte zo širokého sortimentu, v ktorom nájdete okrem iného kefy na vlasy, hrebene, pinetky z exkluzívnych materiálov, kadernícke nožnice a ďalšie vyhľadávané kadernícke pomôcky.