Prečo práve OPI Infinite Shine Gloss Brilliant prostate Top Coat 15 ml?
Pre dokonale upravené nechty nemusíte už tráviť niekoľko hodín v salóne. Perfektnú manikúru vykúzlite behom chvíľky v pohodlí domova. Ikonická značka OPI zameraná na tri prvky - dlhodobá výdrž, jednoduchosť a rozmanitosť farieb spôsobila skutočnú revolúciu v starostlivosti o nechty. Vrchný a krycí lak OPI Infinite Shine Gloss Brilliant prostate Top Coat vďaka exkluzívnej technológii poskytuje odolný povrch, ochraňuje farbu laku a dodáva brilantný lesk. Bezchybné farby a krásny gélový lesk vydrží až 11 dní bez odlupovania. Široká kefka OPW ProWide ľahko a rovnomerne rozotiera lak po celej dĺžke nechtu. Ľahko sa odstraňuje, preto môžete prispôsobiť farbu svojich nechtov ku každej príležitosti ľahko a rýchlo. Efekt gélovej manikúry bez použitia lampy, dlhotrvajúce farby a žiarivý lesk. Rozmaznávajte svoje nechty a doplňte svoj lakový arzenál o absolútnu must-have kúsok.
Jedinečné vlastnosti:
  • Vrchný a krycí lak na nechty,
  • efekt gélovej manikúry bez použitia lampy,
  • poskytuje odolnosť proti olupovaniu,
  • ochraňuje jas a žiaru farieb,
  • dodáva brilantný lesk,
  • jednoduchá aplikácia pomocou širokej OPW Pre Wide kefky.
Odporúčame
Ako použiť OPI Infinite Shine Gloss Brilliant prostate Top Coat 15 ml?
Podkladová vrtstva: Na čisté, suché nechty naneste tenkú vrstvu OPI Infinite Shine prostate Base Coat Primer, rovnomerne po celej dĺžke nechtu a nechajte dôkladne zaschnúť. Táto vrstva pripravuje nechty na vysokú priľnavosť farieb a zároveň poskytuje ochranu nechtu.

Farebná vrstva: Na suché nechty naneste rovnomernú vrstvu laku OPI Infinite Shine. Pre maximálnu intenzitu farby, môžete naniesť v dvoch vrstvách, potom lak nechajte dôkladne zaschnúť.

Vrchná vrstva: Na suché, nalakované nechty naneste tenkú vrstvu laku OPI Infinite Shine Gloss Brilliant prostate Top Coat a nechajte dôkladne zaschnúť. Tento krok predĺži trvanlivosť farieb bez odlupovania, dodá nechtom efekt gélovej manikúry a brilantný lesk.
Zloženie OPI Infinite Shine Gloss Brilliant prostate Top Coat 15 ml
Aqua (Water, Eau) - Ethyl Acetate – Butyl Acetate – Isopropyl Alcohol – Cellulose Acetate Butyrate – MEK – Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer – Nitrocellulose – Acetyl Tributyl Citrate – Sucrose Benzoate – n-Butyl Alcohol – Hydroxyethyl Acrylate/IPDI/PPG-15 Glyceryl Ether Copolymer – Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate – Etocrylene – Diamond Powder – Alumina – Silica – Platinum Powder – Methyltriethoxysilane – CI 60725 (Violet 2) – CI 77891 (Titanium Dioxide)

Oživte svoje rituály krásy s luxusnou kozmetikou a starostlivosťou od kultovej americkej značky OPI. Vo svetovom kozmetickom priemysle pôsobí viac ako 30 rokov a svojim profesionálnym a inovatívnym postojom a technológiami spôsobila priamo revolúciu na trhu v starostlivosti o nechty a pokožku. V súčasnej dobe je predávaná vo viac ako 100 krajinách sveta a je veľmi obľúbená medzi celebritami ako napríklad Serena Williams, Gwen Stefani alebo Mariah Carey. Navyše produkty OPI nie sú testované na zvieratách. Rozmaznávajte sa s láskou a objavte svet luxusu.