Prečo práve Sebastian Seb Man The Multi-Tasker Hair Beard & Body Wash 1000 ml?

Jemný čistiaci šampón 3v1 je špeciálne navrhnutý pre čistenie vlasov, fúzov a pokožky tela. Šampón Sebastian Professional šetrne, ale pritom dôkladne umýva a čistí pokožku tela od všetkých nečistôt. Fúzy udržuje čisté a hebké na dotyk. Veľmi príjemná korenistá vôňa prebudí vaše zmysly a zanechá pokožku tela nádherne prevoňanú po celý deň.Vlastnosti:
  • Šetrne umýva a čistí pokožku tela,

  • vyživuje a ošetruje vlasy,

  • udržuje fúzy čisté a hebké,

  • obsahuje extrakt z guarany,

  • korenistá vôňa s vôňou ružového korenia a bergamotu.Použitie:Malé množstvo šampónu naneste na pokožku tela, vlasy a fúzy, jemne vmasírujte a potom dôkladne opláchnite.


Značka profesionálnej vlasovej kozmetiky Sebastian Professional je považovaná za jednu z najpoužívanejších kozmetických značiek Hollywoodskych celebrít. Vznikla v šesťdesiatych rokoch v období najväčšieho experimentovania, divokého životného štýlu, kreativity a s tým spojeného nebojácneho stylingu. Rozvíjajúca sa značka Sebastian Professional čoskoro uchvátila kadernícke salóny po celom svete. A to všetko bolo spôsobené predovšetkým produkciou jedinečných a dokonalých výrobkov, ktoré naplnili priania každého zákazníka. Sebastian Professional ponúka salónne produkty vrátane šampónov a kondicionérov, gélov, leskov a farieb na vlasy.