Prečo práve Selective Professional NoYellow Spray 150 ml?

Zbavte sa nežiaduce žltooranžových tónov raz a navždy! nežiaduce žltooranžové tóny Selective Professional NoYellow Spray zvýrazňuje na vlasoch studené odlesky, vďaka fialovým a modrým pigmentom a zároveň zlepšujú štruktúru blond vlasov. Vďaka proteínovému komplexu tento sprej oživuje a chráni vlasové vlákno, zlepšuje jeho pevnosť, pružnosť a dodáva mu bohatý lesk.

Panthenol – multiaktívny vitamín s hydratačným, vyživujúcim a ošetrujúcim účinkom.

Vitamín E – chráni vlasy a pokožku hlavy pred nadmerným teplom a vysušením.

Extrakt z fialky - dodáva vlasom objem a vyživuje ich do hĺbky.

Jedinečné vlastnosti:

  • Neutralizuje nežiaduce žltooranžové tóny,
  • zvýrazňuje studené odlesky,
  • hydratuje a vyživuje,
  • dodáva vlasom objem,
  • zanecháva vlasy hodvábne jemné.

Ako použiť Selective Professional NoYellow Spray 150 ml?

Sprej pred použitím dobre pretrepte. Následne ho nastriekajte na umyté a uterákom vysušené vlasy alebo na suché vlasy zo vzdialenosti približne 20 cm. Vlasy rozčešte, aby sa produkt lepšie rozprestrel. Na záver pokračujte vo fénovaní a stylingu.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.