Prečo práve Selective Professional On Care Therapy Stimulate Lotion 8 x 8 ml?

Stimulačné sérum proti vypadávaniu vlasov Selective Professional On Care Therapy Stimulate Lotion ponúka špecifickú liečbu na prevenciu a potlačenie rednutia a vypadávanie vlasov. Táto špeciálna starostlivosť zlepšuje kvalitu vlasov a oživuje vlasy a pokožku hlavy vďaka originálnej a pokročilej účinnej látke s názvom Redensylu. Stimulačné sérum navyše obnovenie rovnováhu fyziologických procesov a zlepšuje mikrocirkuláciu.

Jedinečné vlastnosti:

  • Oživuje vlasy a vlasovú pokožku,
  • pôsobí proti vypadávaniu vlasov,
  • zlepšuje kvalitu vlasov,
  • obnovenie rovnováhu fyziologických procesov a mikrocirkulácie,
  • určené na prevenciu vypadávania vlasov.

Ako použiť Selective Professional On Care Therapy Stimulate Lotion 8 x 8 ml?

Naneste obsah jednej fľaštičky stimulačného séra rovnomerne na čistú pokožku hlavy a vmasírovať produkt do pokožky hlavy. Vlasy upravujte ako obvykle bez oplachovania. Aplikujte kúru 1-3krát týždenne v závislosti na intenzite požadovaného liečebného programu.

Značka Selective Professional je 100% vyrobená v Taliansku s viac ako 20 rokmi skúseností v profesionálnom sektore. Je distribuovaná v približne 70 krajinách po celom svete a ponúka najlepšie riešenie pre profesionálny trh z hľadiska kvality, bezpečnosti a efektivity. Od farieb, cez ošetrenie až po styling, Selective Professional ponúka kompletný rad exkluzívnych profesionálnych produktov, vyvinutých tak, aby vyhovovali potrebám spotrebiteľov po celom svete.