Prečo práve Pet Teezer Detangling & Dog Grooming Brush Pink & Yellow?
Doprajte svojmu štvornohému maznáčikovi starostlivosť bez ťahania a strapatej srsti. Pet Teezer Detangling & Dog Grooming Brush Pink & Yellow jemne rozčeše kožúšky so stredne dlhou srsťou. Unikátna patentovaná technológia dvojvrstvových zubov - dlhé zuby jemne odstraňujú nečistoty a masírujú srsť, zatiaľ čo kratšie zuby zachytia voľné chlpy, srsť a zvyšky nečistôt. Možno použiť na mokrú alebo suchú srsť. Ergonomický tvar kefy zaistí rýchle a pohodlné kefovanie. Kefa sa veľmi ľahko čistí. Chlpy je možné ťahom ľahko odstrániť a kefa sa opláchne vodou a nechá usušiť zuby nahor. Váš pes si zamiluje česanie a jemnú masáž srsti. S touto unikátnou kefou uvidíte rozdiel, už po prvom použití.
Jedinečné vlastnosti:
  • Rozčesáva bez ťahania aj veľmi strapatú srsť,
  • pre stredne dlhú srsť,
  • možno použiť na suchú aj mokrú srsť,
  • ergonomický tvar pre pohodlné vyčesávanie,
  • jemne masíruje srsť,
  • ľahké čistenie kefy.
Odporúčame
Ako použiť Pet Teezer Detangling & Dog Grooming Brush Pink & Yellow?
Kefu Pet Teezer Detangling & Dog Grooming Brush Pink & Yellow je možné použiť na mokrú aj suchú srsť. Jemnými, krátkymi ťahmi odstránite chumáče chlpov a nečistoty. Citlivé oblasti česajte jemne končekmi zubov, kým sa nezačnú chumáče chlpov oddeľovať.
Ako sa správne starať o kefu Pet Teezer Detangling & Dog Grooming Brush Pink & Yellow?
  • Po kefovaní odstráňte všetky chlpy a nečistoty z kefy.
  • Na odstránenie všetkých nečistôt použite mydlovú vodu.
  • Kefu vždy odkladajte zubami hore, aby ste sa vyhli ich zbytočnej deformácii.
Tangle Teezer je svetovo preslávená značka vlasových kief vynájdená bývalým vlasovým kaderníkom Shaunom P. Farebná, ikonická a inovatívna. To je značka, ktorá sa za posledných desať rokov od uvedenia na trh stala jednou z najslávnejších vo všetkých kútoch sveta. Kefy sú navrhnuté tak, aby hladko kĺzali vašimi vlasmi a odstraňovali uzlíky bez ťahania, takže si môžete vychutnať každé česanie bez bolesti. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, ale zvlášť ideálne pre krehké alebo farebne ošetrené vlasy. Nielen, že sú skvelé pre každodenné česanie, ale môžu byť tiež použité k masáži vašej pokožky hlavy a rovnomernému rozloženiu vlasov, vďaka čomu sú mimoriadne univerzálne. Tangle Teezer, milovaný kaderníkmi a používaný v profesionálnych salónoch, je možné použiť na prírodné i syntetické vlasy. Budete si hovoriť, ako ste niekedy dokázali žiť bez neho!