Prečo práve TMT Milano Igenella Hand Sanitizing Gel 100 ml ?

Táto dezinfekcia zabíja až 99,9% všetkých baktérií, vírusov a mikróbov.Chcete sa chrániť pred baktériami a vírusmi aj v situáciách, kedy si nemôžete okamžite umyť ruky? Vysoko účinný antibakteriálny gél na ruky TMT Igenella vďaka svojej vysokej 63% koncentrácii alkoholu efektívne zničí škodlivé zárodky baktérií na vašich rukách. Dodržujte správne zásady hygieny a využite účinnosti tohto gélu na odstránenie baktérií a vírusov sezónnej chrípky, koronavírusov (ktorý spôsobuje okrem iného aj ochorenia Covid-19) a ďalších častých patogénov vyskytujúcich sa v našom okolí.Vďaka obsahu upokojujúcich látok ako je prírodný výťažok z Aloe Vera, panthenol (s obsahom provitamínu B5) a zmäkčujúci alantoín, je tento dezinfekčný gél šetrný k vašej pokožke. Tento praktický antibakteriálny prostriedok obsahuje navyše glycerín, takže po použití pokožka nepne, nie je vysušená a je príjemne hebká. Vhodný pre použitie v kaderníckych a kozmetických salónoch pre dezinfekciu rúk.K čomu je tento antibakteriálny gél na ruky vhodný?
  • Ide antibakteriálne a dezinfekčné ošetrenie kože a pokožky,

  • vhodný na použitie na ruky a zápästia,

  • vhodný pre použitie v kaderníckych, Barber a kozmetických salónoch, predovšetkým pred a po manikérním a pedikérním ošetrení,

  • pôsobí preventívne proti bakteriálnym a vírusovým nákazám,

  • vysoký obsah alkoholu,

  • s obsahom upokojujúcich látok ako je Aloe Vera, panthenol, alantoín a glycerín.Použitie:Aplikujte TMT Milano Igenella Hand Sanitizing Gel starostlivo na suchú pokožku rúk a zápästia. Votrite do kože a masírujte po dobu asi 30 sekúnd. Neoplachujte a nepridávajte vodu. Opakujte podľa potreby. Ak aplikujete ako súčasť salónneho kozmetického ošetrenia, použite pred i po zákroku.Upozornenie:Produkt obsahuje 63% alkoholu. Ak produkt zasiahne vaše oči či sliznicu, okamžite ich vypláchnite studenou vodou. Pokiaľ bude iritácia pretrvávať, vyhľadajte lekársku pomoc. Neprehĺtajte, iba pre externé použitie. Horľavina - udržujte v suchu a chlade mimo priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu detí a domácich maznáčikov.Zloženie:Alcohol denat., Aqua, Parfum, Carbomer, Propylene glycol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Aminomethyl propanol, Imidazolidinyl urea, Allantoin, Glycerin, Phenoxyethanol, Panthenol, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Aloe barbadensis leaf juice, Sodium benzoate, Potassium sorbate.


TMT Milano je špičková profesionálna kozmetika z Talianska. Vyrobená z prírodných surovín s čo najväčším ohľadom k životnému prostrediu. Od formulácie produktu po zabalenie sú všetky výrobné fázy úplne kompatibilné s ohľadom na životné prostredie. Medzi najpopulárnejšie produkty značky TMT Milano nájdete aj kultový olej Inca Oil vyrobený z výťažkov zo semienok juhoamerickej rastliny Sacha Inch. Tú milovali už starí Inkovia a prezývali ju rastlina nesmrteľnosti, pretože má významné protistarnucie účinky. Kozmetika vyhovuje všetkým medzinárodným normám a nie je testovaná na zvieratách.