Farby na vlasy

Farby na vlasy

Objavte farby na vlasy všetkých kategórii na Bezvavlasy.sk. Či už ste kaderník, stylista alebo túžite po vytvorení extravagantného farebného účesu v pohodlí domova, náš široký sortiment je tu pre vás.

Na farbenie vlasov doma odporúčame použiť jedinečné vyživujúce masky na vlasy s farebnými pigmentmi alebo niektorú z vymývajících sa farieb na vlasy bez amoniaku. Tieto farby vlasy nepoškodzujú a môžete si tak užívať letné festivaly s veselými farbami, ktoré nie sú trvalé a vlasy po ich použití netrpia. Prajete si levanduľové alebo čerešňové lokne? S týmito farbami dokážete naozaj čokoľvek!

Pre profesionálov máme na výber z naozaj veľkého množstva profesionálnych farieb na vlasy. Nájdete u nás semi-permanentné i demi-permanentné farby od popredných značiek pre kaderníckých profesionálov, ale aj farby tón v tóne, prírodnú hennu alebo prelivové farby. Samozrejme nechýbajú ani zodpovedajúce oxidanty v ekonomických baleniach a nezabúdame ani na melírovacie a zosvetlovacie prášky na vlasy.

Pre udržanie farby na vlasoch čo najdlhšie a zosilnenie jej odtieňa a lesku máme pre každého tú správnu starostlivosť pre farbené vlasy. Či už sú vaše vlasy blond a potrebujete sa zbaviť nepríjemných žltých podtónov alebo vás trápia šediny, ktoré presvitajú rýchlejšie než stačíte dofarbovať, u nás nájdete tú najlepšiu starostlivosť pre použitie medzi návštevami kaderníckeho salónu. Aby farba dlhšie vydržala!

Celkom 650 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter