Prečo práve Matrix SoColor Beauty Colour Chart?
Vyberte si ten správny odtieň farby na vlasy, vďaka vzorkovníku farieb Matrix SoColor Beauty Colour Chart. Vo vzorkovníku nájdete širokú škálu odtieňov farieb na vlasy Matrix SoColor Beauty, ktoré si môžete prezrieť a zvoliť, aký odtieň farby na vlasy by vám pristal.

Farby na vlasy Matrix SoColor Beauty zaistí dlhotrvajúce farebné výsledky a vynikajúce krytie sivých a bielych vlasov. Ochranné ošetrujúce zložky dodávajú vlasom ochranu a žiarivý lesk. Farby na vlasy sa miešajú výhradne s príslušným vyvíjačom Matrix Color Sync.

Upozornenie:

Farby na vlasy môžu vyvolať alergické reakcie, preto je potrebné urobiť pred prvým farbením test citlivosti.
Nefarbite si vlasy, ak máte na tvári vyrážky alebo citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku hlavy.
Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
Noste vhodné rukavice.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Vzorkovník je určený pre profesionálnych kaderníkov.
Odporúčame
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.