Prečo práve Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine / Normal Hair Vibrant Color Mask 150 ml?
Farbíte si často vlasy a hľadáte účinnú starostlivosť, ktorá dlhodobo ochráni farbu vlasov a zároveň vaše vlasy zregeneruje? Vyskúšajte intenzívnu vyživujúcu masku od profesionálov Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine / Normal Hair Mask pre jemné až normálne, farbené vlasy. Inovatívne technológie Antioxidant Shield obsahuje medené zapuzdrené molekuly, histidín a vitamín E, ktoré chránia farbu pred vymývaním a vyblednutím. Zároveň obsahuje Lime Caviar a diamantový prach, ktoré udržujú žiarivosť farby a zároveň vlasy vyživujú a hydratujú do hĺbky. Pre krásne, žiarivé a zdravé vlasy plné života.

Lime Caviar: Bohatý na antioxidanty a vitamíny, vlasy vyživuje a regeneruje.

Histidín a vitamín E: Pomáha kontrolovať oxidačný proces po farbení a chráni žiarivosť farby.

Medené zapuzdrené molekuly: Udržujú a chráni farbu pred vymývaním.
Vlastnosti:
  • Vyživujúca maska pre jemné a normálne, farbené vlasy,
  • chráni farbu pred vymývaním a vyblednutím,
  • udržuje žiarivý lesk vlasov,
  • hĺbková výživa a hydratácia vlasov,
  • zloženie bohaté na antioxidanty.
Odporúčame
Ako použiť Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine/Normal Vibrant Color Mask 150 ml?
Primerané množstvo masky Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine / Normal Hair Color Vibrant Mask naneste do vlhkých vlasov po celej dĺžke, nechajte pôsobiť 5 minút, potom dôkladne opláchnite a pokračujte v úprave vlasov obvyklým spôsobom. Pre čo najdlhšie udržanie žiarivé farby vlasov odporúčame používať s produktmi rovnakého radu Wella Professionals Invigo Color Brilliance.
Zloženie produktu Wella Professionals Invigo Color Brilliance Fine / Normal Hair Vibrant Color Mask
Aqua (Water) - Stearyl Alcohol - Cetyl Alcohol - Behenamidopropyl Dimethylamine - Bis-Aminopropyl Dimethicone - Glutamic Acid – Fragrance (Parfum) - Benzyl Alcohol – Phenoxyethanol – Glycerin – Methylparaben - Tocopheryl Acetate – Propylparaben – Limonene – Histidine – EDTA - Sodium Chloride - Citric Acid – Linalool - Hexyl Cinnamal - Microcitrus Australasica Fruit Extract

Wella Professionals je významnou značkou v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy a farbenie. S dlhou históriou od roku 1880 sa špecializuje na inovatívne produkty pre kadernícke salóny a domáce použitie. Je známa pre širokú paletu farieb a odtieňov vlasového farbenia, spolu s produktmi na starostlivosť o vlasy, ktoré ponúkajú výživu a ochranu. Značka Wella Professionals zostáva obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi kaderníkmi a zákazníkmi, ktorí hľadajú kvalitu a trendy v starostlivosti o svoje vlasy. Jej angažovanosť vo výskume, školeniach a komunitných iniciatívach podporuje kvalitu a inovácie v celom odvetví.