Prečo práve Yankee Yankee Candle Glass Votive Holder?
Dodajte vonnej sviečke Yankee Candle minimalistický štýl s elegantným svietnikom Yankee Candle Glass Votive Holder. Sklenený svietnik vytvára pri svite sviečky jedinečnú atmosféru a zároveň ochráni nábytok pred teplom sviečky. Svietnik dodá vášmu interiéru nielen elegantný vzhľad, ale aj nádherný svetelný efekt. Votívne sviečky Yankee Candle je nutné páliť vo vhodných svietnikoch, pretože sa roztekajú. Uloženie sviečky vnútri svietnika zaručí vysokú bezpečnosť a minimalizuje riziko prevrhnutia sviečky pri prudkom pohybe či náraze do svietnika. Vykúzlite tak útulnú atmosféru vášho domova s ??týmto krásnym skleneným svietnikom.
Jedinečné vlastnosti:
  • Sklenený svietnik na votívnu sviečku Yankee Candle,
  • ideálny pre milovníkov minimalizmu,
  • elegantný doplnok do každého interiéru,
  • výška 7 cm a šírka 7,5 cm,
  • vytvára krásny svetelný efekt,
  • chráni nábytok pred teplom sviečky.
Odporúčame
Ako použiť Yankee Candle Glass Votive Holder?
Dovnútra svietnika Yankee Candle Glass Votive Holder umiestnite votívnu sviečku Yankee Candle, zapáľte a nechajte zútulniť váš domov príjemnou intenzívnou vôňou. Po dohorení sviečky sa svietnika nedotýkajte a nechajte vychladnúť.
Upozornenie:
  • Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich maznáčikov.
  • Svietnik pokladajte na dostatočne tepelne odolný povrch.
Naplňte svoj domov krásnymi vôňami sviečok Yankee Candle. Existuje sviečka Yankee pre všetky chute, domácnosti a príležitosti. Okrem širokej škály klasických vôní, ako je korenistý pomaranč a čistá bavlna, je Yankee tiež majstrom v kombinovaní doplnkových vôní, aby vytvorila jedinečné a vzrušujúce kombinácie. Príkladom môže byť vanilková limetka, ktorá kombinuje sladkosť vanilky s citrusovou vôňou limetky, a brusnicový chutney, ktorý zlučuje brusnice, pomarančovú kôru a hrozienka. Každá vôňa je starostlivo preverovaná a testovaná vysoko skúseným tímom odborníkov na vône, aby sa vždy dosiahlo silného a kvalitného zážitku. Vďaka vonným olejom, ktoré sa dokonale primiešajú do vosku, poskytuje nezameniteľnú vôňu Yankee Candle v celej sviečke a poskytuje príjemný zážitok z vône od začiatku do konca.