Prečo práve BaByliss PRO 4Artists GOLD Charging Base FX8700GBASE?

Nabíjací stojan BaByliss PRO 4Artists GOLD Charging Base FX8700GBASE v luxusnom zlatom prevedení je predovšetkým skvelým praktickým doplnkom pre váš zastrihávač. Kábel na nabíjanie nie je súčasťou balenia, je možné použiť kábel od holiaceho strojčeka.

Tento nabíjací stojan je vhodný pre modely s označením: FX8700BKE, FX8700RE, FX8700IE

Jedinečné vlastnosti:

  • Stabilná základňa,
  • moderný dizajn,
  • praktický,
  • nabíjací stojan.

Ako použiť BaByliss PRO 4Artists GOLD Charging Base FX8700GBASE?

Pre manipuláciu s nabíjacím stojanom BaByliss PRO 4Artists GOLD Charging Base FX8700GBASE sa držte pokynov v priloženom návode. Určené pre profesionálnych kaderníkov a stylistov v kaderníckych salónoch a barbershopoch.

Profesionálna vlasová elektronicka značky Babyliss PRO sa datuje späť až do 60. rokov minulého storočia. Uprostred rušného Paríža vynašiel kadernícky majster Lelievre vo svojom salóne prvú elektrickú kulmu na vlasy. Tá sa rýchlo rozšířial medzi profesionálmi a milovníčkami kučier a značka Babyliss PRO sa veľmi rýchlo preslávila po celom svete. Vďaka neustálym inováciám, ktoré reagujú na najnovšie módne trendy, sa produkty Babyliss stali neoddeliteľnou súčasťou profesionálnych kaderníckych salónov aj moderných domácností vo viac ako 60 krajinách sveta. V Prahe, Paríži, Londýne, Štokholme, Moskve, Ríme, Dubaji alebo v Južnej Afrike sa krása vyjadruje rovnako: "BaByliss". Značka BaByliss PRO prináša na trh nielen úspešné produkty pre ženy, ako sú predovšetkým sušiče vlasov či fény, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu úspešných strihačov vlasov a fúzov pre moderných mužov. Nesmieme zabudnúť ani na perfektné profesionálne kefy na vlasy, teplovzdušné rotačné kefy či elektrické natáčky - a samozrejme revolúčnu inovatínu loknovaciu kulmu Miracurl.