Mihalnice a obočie

Pre dokonalé mihalnice a obočie každý deň už dávno nestačí len kvalitný make-up. Je potrebné myslieť aj na starostlivosť. Ak sa chcete vyhnúť drahému navštevovaniu kozmetického salónu máme pre vás jeden tip. Vyskúšajte domácu starostlivosť o mihalnice a obočie. Ušetríte tak váš čas aj peniaze.

Na e-shope bezvavlasy.sk nájdete všetko čo k dlhodobému zvýrazneniu mihalníc a obočia potrebujete. Vyskúšajte farby na mihalnice a obočie, ktoré obsahujú ako farbivo extrakty z rastlín, a sú tak oveľa šetrnejšie ako bežné farby založené na oxidantoch. Sérum a intenzívna starostlivosť pre rast mihalníc a obočia RefectoCil a BeautyLash s unikátnou kombináciou aktívnych rastlinných zložiek pre efektívny rast. Alebo napríklad sadu pre trvalé tvarovanie vašich mihalníc, ktorá poskytne vašim mihalniciam natočenie, starostlivosť a výživu na dobu až 6 týždňov.

Nesmieme zabudnúť ani a kvalitné doplnky slúžiace k aplikácii týchto farieb a sér. V našom sortimente nájdete aj lepidlá pre upevnenie umelých mihalníc, štetce pre jednoduchú aplikáciu, aplikačné misky alebo samolepiace natáčky. A ak stále neviete, kde začať, siahnite po štartovacom sete, ktorý vás krok za krokom prevedie svetom krásneho obočia a mihalníc.

Celkom 45 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter