Elektro

V našom e-shope bezvavlasy.sk nájdete široký sortiment kvalitnej profesionálnej vlasovej elektroniky - či už na použitie doma alebo do vášho kaderníckeho salónu.

Potrebujete kvalitný, tichý fén na vlasy, ktorý vlasy rýchlo vysuší a nepoškodí ich? Siahnite napríklad po fénoch značky Parlux a ak máte vlasy prirodzene husté a vlnité, tak rozhodne nezabudnite použiť difuzér.

Máte dlhé lokne, ktoré udržujete uhladené, lesklé a narovnané žehličkou na vlasy? Vyskúšajte jedinečnú žehličku Steampod, ktorú milujú kaderníčky a stylingový profesionáli po celom svete. Alebo siahnite po kvalitnej žehličke na vlasy Neox za skvelú cenu! Vyberajte z profesionálnej elektroniky na vlasy, ktorú milujú kaderníci po celom svete.

Ak vlasy rada natáčate, tak isto doceníte kvalitné tradičné, ale aj kónické kulmy Babyliss PRO. Samozrejme u nás nájdete aj populárnu revolučnú kulmu na vlasy Miracurl, ktorá oslnila celý svet svojím jedinečným štýlom natáčania. Na bezvavlasy.sk nájdete obľúbené trojkulmy, ale napríklad aj keramické kulmy s turmalínovou technológiou alebo rotačné teplovzdušné kefy. Pre pánov a krátkovlasé dámy máme na výber hneď z niekoľko profesionálnych značiek zastrihávačov, holiacich strojčekov, kontúrovacích strojčekov a pre bradáčov máme dokonca zastrihávače fúzov.

Celkom 426 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter