Deti

Očakávate nový prírastok do rodiny alebo hľadáte pre svoje dieťa tú najlepšiu a najšetrnejšiu kozmetickú starostlivosť? V našom internetovom obchode bezvavlasy.cz ponúkame pre bábätká a deti každého veku tú najkvalitnejšiu detskú kozmetiku pre vlasy aj telo. Prezrite si našu rozmanitú ponuku detskej kozmetiky za nízke ceny a rozmaznávajte s ňou svoje omrvinky.

U nás vieme, že detská pokožka je veľmi citlivá, a preto vyžaduje špeciálnu starostlivosť. V našej ponuke nájdete produkty overených a certifikovaných značiek, ktoré sú špeciálne vytvorené pre potreby citlivej detskej pokožky a jemných vlasov. Vyberať môžete z detských šampónov, telových mliek, krémov, olejčekov či prípravkov do kúpeľa. Naše extra jemné umývacie gély na telo a vlasy robia kúpanie zábavné a bez starostí. Šampóny a kondicionéry pre deti sa účinne starajú o jemné detské vlásky, dodávajú im skvelú vôňu a zanechávajú ich bez uzlíkov.

Kozmetika pre staršie deti je ideálna pre každodenné použitie a chráni detskú pokožku pred nežiaducim vysúšaním. Chcete sa nadobro zbaviť slzičiek a záchvatov hnevu pri každodennom rozčesávaní vlasov vášho dieťatka? Vyskúšajte kvalitné detské hrebene Tangle Teezers na rozčesávanie mokrých či suchých vlasov bez zadrhávania. Hrebene majú farebné a štýlové motívy, a tak sa zapáčia kadejakej malej princeznej aj neposednému raubírovi.

Celkom 77 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter