Oči

Líčenie očí pre niekoho znamená presná čierna linka a pre iného hra s metalickými odleskami. Či už dávate prednosť čomukoľvek, u nás nájdete praktické paletky očných tieňov, ktoré vám pomôžu vytvoriť prirodzené denné líčenie do práce, ale aj romantický look na rande. Alebo túžite po dramatickom očnom líčení, ktoré oslní každého na večernú párty či novoročnom večierku? Líčeniu dodajte dokonalosť vašou obľúbenou objemovou riasenkou.

Samozrejme nezabúdame ani na tie, ktoré milujú minimalistické očné líčenie. Tým prinášame perfektné čierne linky vo forme fixky, gélu aj kajalové ceruzky. Pre tých odvážnejších máme aj excentrické tyrkysové, fialové či zlaté očné linky, ktorými rozžiarite váš pohľad bez použitia očných tieňov.

Rada sledujete najnovšie trendy v líčení obočia? Tak to ste tu správne! Pretože my tiež! Prinášame pre vás tie najnovšie kozmetické vychytávky vo svete líčenia obočia. Preto môžete vyberať z gélov na obočie s mikrofibermi, vodeodolnými ceruzkami, trojhrotými fixkami, ale aj tradičnými púdrovými setmi na vyplnenie obočia.

Celkom 211 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter