Difúzery

Chcete mať nádherne prevoňaný byt, ale sviečky nie sú pre vás to pravé? Možno práve vám bude vyhovovať použitie praktického difuzéra s drevenými tyčinkami.

Aróma difuzéry predstavujú jeden z najobľúbenejších spôsobov ako ľahko, rýchlo, a predovšetkým dlhodobo prevoňať váš domov. Pokiaľ si vyberiete ten správny objem difuzéra voči veľkosti miestnosti, vôňa sa bude postupne uvoľňovať a prevonia celý byt. Difúzory sa často považujú za bezpečnú alternatívu sviečok predovšetkým v priestoroch, kde oheň môže byť nebezpečný. Použiť ich môžete teda nielen doma, ale napríklad aj v kancelárii, obchode alebo kaderníckom salóne. Stačí vybrať vôňu, ktorá navodí tú správnu atmosféru – ktorá je tá vaša? Osviežujúci bergamot, zvodná vôňa patchouli alebo upokojujúci harmanček s trochou zemitého cédra

Použitie difuzéra je naozaj jednoduché. Stačí naliať esenciálnu zmes alebo olej do nádobky (nemiešajte s vodou) a umiestniť do nej priložené tyčinky. Dbajte na bezpečnosť a umiestnite difuzér do bezpečnej vzdialenosti od detí a domácich miláčikov.

Celkom 75 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter