Pleť

Každá z nás miluje nádherné a bezchybné líčenie. Pre hodvábnu zjednotenú pleť vám prinášame široký výber pleťových produktov za skvelé ceny, ktoré si zamilujete.

Zjednoťte pleť bázou pod make-up, ktorá vás zbaví nevzhľadných červených škvŕn, presvitajúcich modrých žiliek aj pigmentových škvrniek po akné. K báze alebo dokonca k hydratačnému dennému krému môžete primiešať rozjasňovacie kvapky, ktoré sú ideálne na leto a vašu pleť perfektne prežiaria. Pokiaľ na pleti máte ďalšie nedokonalosti, ktoré chcete zakryť, použite korektor – máme krémové, v tyčinke aj s aplikátorom. Potom aplikujte na pleť váš obľúbený make-up – napríklad populárny aplikačný hubkou Beautyblender!

Tvári dodajte efekt zdravého opálenia jemným bronzerom, ktorý môžete zvoliť púdrový, tuhý alebo krémový. Samozrejme s ním môžete tvár aj vykonturovať a vystupujúce miesta rozjasniť highlighterom – u nás ich nájdete celý rad! Na líčka tvárí naneste ružovú, koralovú alebo napríklad berry tvárenku, ktorá celý look nádherne zakončí. Celé líčenie zafixujte fixačným sprejom, aby make-up vydržal celý deň!

Celkom 148 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter