Starostlivosť o pleť

Spoznajte na vlastnej koži produkty z našej kategórie starostlivosti o pleť. Od denných krémov po omladzujúce tvárové masky, u nás nájdete všetko, čo je vhodné pre citlivú, mastnú aj kombinovanú pleť. Doprajte svojej pokožke to, čo skutočne potrebuje.

Ako na normálnu a kombinovanú pleť? Normálna a kombinovaná pleť vyžaduje predovšetkým rutinnú starostlivosť. Nájdite produkty, ktoré Vám budú vyhovovať a dodržujte ich pravidelné používanie. Používajte hydratačné prípravky ako sú pleťové krémy a starostlivosť pre zaistenie každodennej hydratácie a výživy. Vyskúšajte peeling pre odstránenie odumretých kožných buniek a tonery pre zmenšenie pórov a odstránenie prebytočnej mastnoty.

Ako na suchú pleť? Cítite aj po umytí pleťovej pokožky pnutie a suchosť? Potom je pravdepodobné, že máte suchú alebo dehydratovanú pokožkou. Prvým krokom k odstráneniu suchej pokožky je jemný peeling. Odstránenie alebo exfoliácia starších mŕtvych buniek totiž pomáha zlepšiť vzhľad pokožky, ale tiež pomáha obnoviť funkciu bariéry a schopnosť pokožky udržať vlhkosť. Udržujte pokožku hydratovanú našimi prípravkami na starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou a hydratačnými krémami pre ešte krajšiu, zdravšiu pleť.

Ako na mastnú pleť? Ak máte mastnú pokožku, je dôležité dávať si pozor na to ako veľmi ju čistíte, bohato totiž stačí dvakrát denne. Tiež je dôležité vyhnúť sa produktom na báze alkoholu, hoci môžu byť lákavé. Tie totiž naopak pokožku dráždia a podporujú tvorbu mazu. Správnymi čistiacimi prostriedkami na mastnú pleť odstránite prebytočnú mastnotu a zároveň zmenšíte póry. Používajte hydratačné prípravky pre mastnú pleť pre zaistenie hydratácie pokožky a zároveň zníženie tvorby mazu. Nezabúdajte na účinné peelingy, upokojujúce tonery a ľahké krémy, ktoré pomáhajú pokožke vyzerať vyvážene a bez lesku.

Celkom 182 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter