Vlasy

Všetci túžime po krásnych, zdravých, hebkých a lesklých vlasoch - ale ako na to? Profesionálna vlasová kozmetika je jasná voľba a u nás si rozhodne vyberiete. Či už vás trápia vlasy suché, jemné, lupiny alebo citlivá pokožka hlavy, vypadávanie vlasov, šediny či máte vlasy mastné a bez objemu, my pre vás máme to pravé. Vyberajte z tisícov šampónov, kondicionérov, masiek na vlasy, bezoplachovej starostlivosť, sér a olejov. Vlasová starostlivosť je základom krásnych vlasov, preto ju rozhodne nepodceňujte.

Na bezvavlasy.sk nájdete nielen ošetrujúce produkty, ale aj produkty stylingové a elektro pre vytváranie tých najkrajších účesov. Ste milovníkom či milovníčkou kučier a vĺn? Máme pre vás najnovšie kulmy, trojkulmy aj kulmofény, ale tiež kvalitné profesionálne fény a fúkacie kefy. Túžite po rovných uhladených vlasoch? Siahnite po luxusnej žehličke na vlasy.

Samozrejme nezabúdame ani na profesionálov. Kaderníci, holiči, vlasoví stylisti a profesionáli z Barber salónov môžu vyberať z tisícov cenovo dostupných farieb na vlasy, oxidantov, melírovacích a zosvetľovacích práškov, ale aj z veľkého sortimentu kaderníckych potrieb za skvelú cenu.

Pravidelne pre vás testujeme novinky zo sveta vlasovej kozmetiky a ich recenzie.

Celkom 6052 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter