Styling

Všetci túžime po tom, aby naše vlasy vyzerali perfektne hneď od rána a oslnivý účes nám vydržal až do večera. My sme tu preto, aby sme vám tento sen splnili!

Máte dlhé lokne, ktoré udržujete uhladené, lesklé a narovnané žehličkou na vlasy? Potom potrebujete termoochranné mlieko, ktoré vaše vlasy ochráni pred žiarom žehličky a zabráni tak poškodeniu vlasového vlákna aj štiepeniu končekov. Ale tiež uhladzovaci olej s výťažkom z hodvábu alebo iný bezoplachový stylingový produkt, ktorý vlasom dodá nádherný lesk.

Zdobia vašu hlavu veselé kučery? Poobzerajte sa po produktoch špeciálne vyvinutých pre vlnité a kučeravé vlasy. Dodajte vašim kučeravým vlasom divokú textúru slaným sprejom alebo zvýraznite kučery jedinečným krémom pre uhladenie a definíciu. Celý účes zafixujte silným alebo extra silným lakom na vlasy, napríklad tým bez aerosólov.

Aj pre krátke vlasy mužov a žien máme veľký výber stylingových vlasových produktov. Či už zháňate gél na vlasy s mokrým efektom, suchý šampón, modelovaciu hlinu alebo ľahko použiteľný vosk pre krátke vlasy, u nás si vyberiete. Tak ktorý účes vyskúšate dnes?

Celkom 939 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter