Kadernícke potreby

Vyberajte zo širokého sortimentu kaderníckych potrieb za skvelú cenu a so zľavou na bezvavlasy.sk. U nás nájdete kadernícky tovar do každého kaderníckeho či Barber salónu, ale aj praktické vybavenie do vášho kaderníctva.

Potrebujete vybaviť vaše kaderníctvo tou najkvalitnejšou profesionálnou vlasovú starostlivosťou a stylingom? Máme pre vás veľké ekonomické balenia šampónov, kondicionérov aj masiek na vlasy. Rozmaznávajte svojich klientov a klientky luxusnou bezoplachovú starostlivosťou, olejovým sérom alebo jedinečným parfumom na vlasy!

Ponúkame tiež široký výber farieb na vlasy - semi-permanentné i demi-permanentné farby od popredných značiek pre kaderníckych profesionálov, ale aj farby tón v tóne, prírodnú hennu alebo prelivové farby. Samozrejme nechýbajú ani zodpovedajúce oxidanty v ekonomických baleniach a tiež melírovacie a zosvetlovacie prášky na vlasy.

Nezabúdame ani na kadernícke potreby pre každý deň, ako je napríklad alobal, papierové utierky, ochranné rukavice alebo pláštenky, kadernícke zástery a zrkadlá. U nás si vyberiete aj z kvalitnej elektroniky, či už to je tichý a výkonný profesionálny fén Parlux alebo populárny strojček na vlasy Oster s vymeniteľnými zastrihávacími hlavicami.

Celkom 519 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter