Prečo práve BaByliss PRO 4Artists SkeletonFX 2.0 FX707G2ZE?

Náhradná strihacia hlavica BaByliss PRO 4Artists SkeletonFX 2.0 FX707G2ZE pre kontúrovací strojček BaByliss PRO FX7870 SKELETON v elegantnej zlatej farbe. Vrchný pohyblivý strihací nôž a spodná časť hlavice sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a sú potiahnuté povlakom z titánu.

Hlavica je určená pre modely: FX7870GE, FX7870BKE, FX7870GSE, FX7870RE, FX7870IE, FX726

Technické parametre:

  • Rozmery: šírka 41 mm, výška 32 mm, výška strihu 0,3 mm,
  • príslušenstvo: 2 zlaté skrutky.

Jedinečné vlastnosti:

  • Nerezová oceľ,
  • titánový povlak,
  • pre strojčeky s označením BaByliss PRO FX7870 SKLETON

Ako použiť BaByliss PRO 4Artists SkeletonFX 2.0 FX707G2ZE?

Pre manipuláciu s náhradnou hlavicou BaByliss PRO 4Artists SkeletonFX 2.0 FX707G2ZE sa držte pokynov v priloženom návode. Určené pre profesionálnych kaderníkov a stylistov v kaderníckych salónoch a barbershopoch.

Profesionálna vlasová elektronicka značky Babyliss PRO sa datuje späť až do 60. rokov minulého storočia. Uprostred rušného Paríža vynašiel kadernícky majster Lelievre vo svojom salóne prvú elektrickú kulmu na vlasy. Tá sa rýchlo rozšířial medzi profesionálmi a milovníčkami kučier a značka Babyliss PRO sa veľmi rýchlo preslávila po celom svete. Vďaka neustálym inováciám, ktoré reagujú na najnovšie módne trendy, sa produkty Babyliss stali neoddeliteľnou súčasťou profesionálnych kaderníckych salónov aj moderných domácností vo viac ako 60 krajinách sveta. V Prahe, Paríži, Londýne, Štokholme, Moskve, Ríme, Dubaji alebo v Južnej Afrike sa krása vyjadruje rovnako: "BaByliss". Značka BaByliss PRO prináša na trh nielen úspešné produkty pre ženy, ako sú predovšetkým sušiče vlasov či fény, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu úspešných strihačov vlasov a fúzov pre moderných mužov. Nesmieme zabudnúť ani na perfektné profesionálne kefy na vlasy, teplovzdušné rotačné kefy či elektrické natáčky - a samozrejme revolúčnu inovatínu loknovaciu kulmu Miracurl.