Prečo práve BaByliss PRO SkeletonFX Hair Clipper Gold FX7870GE?

Objavte kúzlo profesionálneho kontúrovacieho strojčeka vlasov a fúzov BaByliss PRO SkeletonFX Hair Clipper Gold, ktorý vďaka svojim jedinečným vlastnostiam je ideálnym nástrojom na jemnú prácu. Elektronický digitálny motor s dlhou životnosťou a vysokým krútiacim momentom poskytuje vysoký výkon pre čisté a presné rezy. Lítium-iónová batéria umožňuje veľmi rýchle plné nabitie a ponúka vynikajúcu výdrž bezdrôtovej batérie až 2 hodiny. Tento dizajnový kúsok spolu s motorom je inšpirovaný značkou Ferrari a robí tak z tohto výrobku špičku vo svojej kategórii.

Jedinečné vlastnosti:
 • Mimoriadne ľahký, tichý a s nízkymi vibráciami,
 • ergonomicky vyvážený,
 • ľahká manipulácia,
 • vynikajúci rezný výkon,
 • ideálny nástroj na jemnú prácu.
Ako použiť BaByliss PRO SkeletonFX Hair Clipper Gold FX7870GE?

Základom toho, aby vám strojček na vlasy a fúzy vydržal čo najdlhšie a zaistili ste si jeho bezproblémový chod, je nutné sa o neho pravidelne starať.

 1. Dôležité je pravidelné čistenie. Po strihaní vlasov/fúzov zložte celú hlavicu a oprášte ju. Nezabúdajte dôkladne kefkou vyčistiť aj vnútro strojčeka od všetkých chĺpkov a vlasov.
 2. Pravidelne olejujte strihacie čepele. Mazanie a starostlivosť o strihaciu hlavicu znižuje trenie, vývoj tepla a opotrebenie. Mazací olejček je súčasťou balenia. Pokiaľ je hlavica otupená, odporúčame jej výmenu alebo brúsenie. Údržba a správne používanie strojčeka má tiež veľký vplyv na ostrosť strihacej hlavice.
 3. Aby ste sa vyhli problémom s nízkou kapacitou akumulátora, odporúčame strojček nabíjať iba po dobu nevyhnutnú na nabíjanie. Nenechávajte preto strojček pripojený k elektrickej sieti aj po jeho nabití.

Pre manipuláciu s profesionálnym strojčekom vlasov a fúzov BaByliss PRO SkeletonFX Hair Clipper Gold sa držte daných pokynov v priloženom návode. Určené pre profesionálnych kaderníkov a stylistov v kaderníckych salónoch a barber shopoch.

Technické parametre:
 • LED indikátor stavu batérie,
 • lítiová batéria,
 • šírka hlavice: 40 mm,
 • výška hlavice: 32 mm,
 • výška strihu: 0,3 mm.
Profesionálna vlasová elektronicka značky Babyliss PRO sa datuje späť až do 60. rokov minulého storočia. Uprostred rušného Paríža vynašiel kadernícky majster Lelievre vo svojom salóne prvú elektrickú kulmu na vlasy. Tá sa rýchlo rozšířial medzi profesionálmi a milovníčkami kučier a značka Babyliss PRO sa veľmi rýchlo preslávila po celom svete. Vďaka neustálym inováciám, ktoré reagujú na najnovšie módne trendy, sa produkty Babyliss stali neoddeliteľnou súčasťou profesionálnych kaderníckych salónov aj moderných domácností vo viac ako 60 krajinách sveta. V Prahe, Paríži, Londýne, Štokholme, Moskve, Ríme, Dubaji alebo v Južnej Afrike sa krása vyjadruje rovnako: "BaByliss". Značka BaByliss PRO prináša na trh nielen úspešné produkty pre ženy, ako sú predovšetkým sušiče vlasov či fény, žehličky na vlasy a kulmy, ale aj novú kolekciu úspešných strihačov vlasov a fúzov pre moderných mužov. Nesmieme zabudnúť ani na perfektné profesionálne kefy na vlasy, teplovzdušné rotačné kefy či elektrické natáčky - a samozrejme revolúčnu inovatínu loknovaciu kulmu Miracurl.