Prečo práve Beautyblender The Original Swirl About Town Make-Up Sponge and Blendercleanser Set?
Nenahraditeľný pomocník pre bezchybné nalíčenie. To je hubka Beautyblender The Original Swirl About Town Make-Up Sponge, ktorá zaistí vášmu make-upu dokonalý vzhľad bez jedinej chybičky.
Originálny vzhľad v tvare kvapky umožní rovnomernú aplikáciu vášho obľúbeného make-upu, BB krému alebo podkladovej bázy a perfektne sa tak prispôsobia kontúram každej tváre. Behom pár sekúnd dodá pleti zamatový finiš a bezchybné krytie.
Súčasťou hubky je čistiaci tuhé mydlo, ktoré bolo špeciálne vyrobené pre čistenie hubiek Beautyblender. Mydlo z hubky perfektne odstráni zvyšky make-upu a nečistôt. Mydlo je veľmi šetrné, neobsahuje parabény, sulfáty a ostatné dráždivé látky, ktoré by spôsobovali alergické reakcie.
Jedinečné vlastnosti:
  • Rovnomerná a jednoduchá aplikácia,
  • znižuje spotrebu make-upu,
  • prispôsobí sa kontúram každej tváre,
  • ikonický tvar kvapky,
  • ultra jemný povrch,
  • bez latexu a parfumácie,
  • hypoalergénne zloženie,
  • bez parabénov a sulfátov.
Odporúčame
Ako použiť Beautyblender The Original Swirl About Town Make-Up Sponge and Blendercleanser Set
Hubku Beautyblender Swirl About Town Make-Up Sponge je potrebné pred použitím dostatočne namočiť pod tečúcou vodou a pomocou uteráka vyžmýkať. Následne môžete aplikovať svoj make-up, primer, krémovú lícenku či iný pleťový prípravok. Po aplikácii make-upu odporúčame hubku umyť mydlom, aby sa z nej odstránili všetky zvyšky make-upu a nečistôt.
Značka Beautyblender prišla na svet s jedinečným produktom. Ich hubičkový aplikátor, ktorý bol vymyslený hollywoodskou maskérkou Rea Ann Silvou, predstavuje revolúciu v aplikácii make-upu a bezchybného vzhľadu pleti. Táto neobyčajná hubka sa stala nielen populárnou medzi slávnymi osobnosťami ako je Beyonce, Rihanna alebo Jennifer Lawrence, ale obľúbili si ju aj bežní spotrebitelia a to vďaka ľahkému použitiu a vždy dokonalému výsledku. Každý Beautyblender je vyrobený z unikátneho materiálu, ktorý Vám umožní naniesť svoj makeup bez plytvania produktom a poskytuje bezchybné krytie. Bol vytvorený bez hrán, aby sa eliminovali viditeľné čiary a pruhy. Experimentujte s touto jedinečnou hubkou a objavte svoju cestu k bezchybnému makeupu.