Prečo práve Black Professional Line Rose Curly Dream Amplifier 150 ml?

Máte kučeravé vlasy a chcete im dopriať pri najlepšej starostlivosti? Potom je tento krém pre definíciu a úpravu vlasov s príjemnou vôňou jazmínu a listov jahody Black Professional Rose Curly Dream Amplifier skvelou voľbou! Jeho veľmi ľahké, nezaťažujúce zloženie, ktoré obsahuje baobabový olej dodá vlasom hydratáciu, regeneráciu a bojuje proti krepateniu. Dodáva vlasom prirodzený vzhľad, zanecháva vlasy hebké a lesklé. Možno aplikovať do vlhkých aj suchých vlasov.

Baobabový olej – je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, vitamín E a antioxidanty, hydratuje a regeneruje vlasy

Jedinečné vlastnosti:

  • Pre kučeravé, vlnité vlasy,
  • vôňa jazmínu a listov jahôd,
  • hydratuje, posilňuje a regeneruje vlasy,
  • definuje vlny,
  • vlasy sú jemné, hebké a lesklé
  • na suché aj mokré vlasy,
  • neobsahuje silikóny a parabény.

Ako použiť Black Professional Rose Curly Dream Mask 250 ml?

Do uterákom vysušených vlasov naneste potrebné množstvo Black Professional Rose Curly Dream Amplifier a vlasy vysušte difuzérom.

Pri aplikácii do suchých vlasov naneste primerané množstvo Black Professional Rose Curly Dream Amplifier do dlaní, rozotrite a aplikujte na jednotlivé kučery.

Taliansky výrobca vlasovej kozmetiky Black Professional Line je na trhu už od roku 1955 a filozofia tejto značky stojí na mottu "podporovať inovácie a predvídať vlasové trendy". Výsledkom sú profesionálne vlasové produkty s rýdzo talianskym srdcom vo vysokej kvalite za skvelú cenu. Jedinečná kombinácia prírodných a overených aktívnych zložiek s tradíciou robí zo značky Black Professional Line favorita medzi profesionálnymi kaderníkmi a milovníkov krásnych zdravých vlasov po celom svete. Či už vyskúšate produkty pre starostlivosť o vlasy, ako sú šampóny, kondicinéry a masky na vlasy, alebo stylingové prípravky, ako sú laky, gély a krémy, do produktov vlasovej kozmetiky Black Professional Line sa úplne zamilujete!