Prečo práve Bravehead Flexible Rods Medium Dark Green 25 mm 6 ks?

Bravehead Flexible Rods Medium Dark Green sú inovatívne ohybné papiloty, ktoré vám umožnia ľahko vytvárať vlny a objem vo vašich vlasoch. S ich priemerom 25 mm sú ideálne pre stredne dlhé vlasy, ktoré budú pôsobiť prirodzene a plné života. V balení nájdete 6 kusov papilotov, takže máte dostatok nástrojov na vytvorenie rôznych účesov a štýlov. Vďaka ich flexibilite sa ľahko prispôsobí tvaru vašich vlasov a udrží požadovaný tvar po celý deň. Bravehead Flexible Rods Medium Dark Green sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je odolný a ľahko sa čistí, čo zaisťuje ich dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Jedinečné vlastnosti:

  • Ľahko sa prispôsobí tvaru vlasov,
  •  
  • vytvárajú bohaté vlny,
  • dodávajú vlasom objem,
  • je možné s nimi vytvoriť rôzne účesy,
  • ideálny pre stredne dlhé vlasy.

Ako použiť Bravehead Flexible Rods Medium Dark Green 25 mm, 6 ks?

Pri použití zatlačte penovú natáčku do vlasov a ohnite ju podľa požadovaného tvaru. Opakujte tento postup s ďalšími papilótmi, kým nedosiahnete požadovaný účes. Tieto ohybné papiloty sú ideálne pre tvorbu rôznych účesov a vlnenia vlasov.

Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.