Prečo práve Bravehead Neckpaper economy 5 ks?

Bravehead Neckpaper economy sú praktické papierové goliere určené na ochranu krku počas kaderníckych a barber procedúr. Toto balenie obsahuje 5 kusov, ktoré sú ľahko prenositeľné a skladné. Bravehead Neckpaper economy sú vyrobené z kvalitného a mäkkého papiera, ktorý neštípe a nevyvoláva podráždenie pokožky. Vďaka svojmu jednoduchému použitiu a nízkej cene sú tieto goliere vhodné pre každého, kto hľadá efektívne a cenovo dostupné riešenie na ochranu krku.

Jedinečné vlastnosti:

  • Univerzálna veľkosť pre mužov aj ženy,
  • jednoduché použitie,
  • chráni pred podráždením,
  • 100% recyklovateľné.

Ako použiť Bravehead Neckpaper economy, 5 ks?

Vyberte jeden kus obrúska a nasaďte ho na krk zákazníka, ktorého sa chystáte ostrihať. Uistite sa, že obrúsok je správne umiestnený a chráni zákazníkov krk pred porezaním a padajúcimi vlasmi. Po dokončení účesu starostlivo odstráňte obrúsok a vyhoďte ho.

Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.