Prečo práve Bravehead Stylance Heat Protection Mat L 305x404 mm?

Termopodložka Bravehead Stylance Heat Protection Mat chráni pracovnú plochu pred teplom a poškriabaním počas používania žehličiek na vlasy a kulm. Je vyrobená z nehorľavého silikónového gélu a je odolná proti teplotám až 260 °C. Podložka má rozmery 305 x 404 mm a váži iba 340 g. Je vhodná pre profesionálne aj domáce použitie.

Jedinečné vlastnosti:

  • Odolná voči vysokým teplotám,
  • chráni povrch pred poškodením,
  • jednoduchá manipulácia a čistenie,
  • skladací design pre ľahké skladovanie alebo na cesty,
  • vysoká kvalita materiálu zaručuje dlhú životnosť a odolnosť.

Ako použiť Bravehead Stylance Heat Protection Mat, L 305x404 mm?

Pokiaľ chcete chrániť stôl alebo pracovnú plochu pred poškodením pri používaní žehličky na vlasy alebo kulmy, umiestnite termopodložku na požadované miesto. Položte na ňu nástroj na úpravu vlasov a dokončite styling. Po použití nástroja ho tu nechajte vychladnúť na izbovú teplotu.

Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.