Prečo práve Bravehead Spray Bottle Micro Diffusion Plastic 300 ml?

Bravehead Spray Bottle je vysoko kvalitná plastová fľaštička s objemom 300 ml, určená na použitie v kaderníckych salónoch aj doma. Vďaka špeciálnej technológii mikrodifúzie poskytuje jemný a rovnomerný sprej, ktorý umožňuje dokonalú aplikáciu tekutých produktov na vlasy. Ergonomický tvar fľaštičky sa skvele drží a vďaka veľkosti sa zmestí do každej kozmetickej tašky. Bravehead Spray Bottle je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú profesionálnu kvalitu a komfort pri aplikácii kozmetických prípravkov na vlasy.

Jedinečné vlastnosti:

  • Zaisťuje jemný a rovnomerný sprej,
  • ľahko a presne aplikuje tekutiny,
  • odolná konštrukcia z plastu,
  • ergonomický tvar s rukoväťou pre ľahkú manipuláciu,
  • ľahká údržba,
  • vhodné na použitie doma aj v salóne.

Ako použiť Bravehead Spray Bottle, Micro Diffusion Plastic 300 ml?

Vyberte kryt. Naplňte fľašu vodou alebo iným tekutým produktom. Zatvorte fľašu. Stlačte pumpičku pre aplikáciu tekutiny s mikro difúziou.

Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.