Prečo práve BraveHead Balayage Brush Set 3 ks?

Bravehead Balayage Brush Set je ideálnou sadou štetcov na vytvorenie profesionálnej balayage úpravy vlasov. Tieto štetce sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú trvanlivosť a jednoduchú údržbu. Súprava obsahuje štetce rôznych šírok, ktoré umožňujú vytvoriť rôznorodé a prirodzené efekty. S ergonomicky tvarovanou rukoväťou sú tieto štetce pohodlné a ľahko ovládateľné. Bravehead Balayage Brush Set je nevyhnutným nástrojom pre každého, kto chce dosiahnuť perfektný balayage.

Jedinečné vlastnosti:

  • Obsahuje 3 štetce pre rôzne efekty,
  • precízne aplikácie balayage techniky,
  • kvalitné materiály pre trvanlivosť,
  • ergonomická rukoväť na pohodlné použitie,
  • perfektné balayage úpravy vlasov.

Ako použiť Bravehead Balayage Brush Set, 3 ks?

Použite štetec s vhodnou šírkou pre požadovaný efekt. Postupujte od korienkov ku končekom, nanášajte farbu jemnými ťahmi a zanechajte prirodzený prechod.

Poslaním značky BraveHead je poskytovať kadernickemu priemyslu len tie najlepšie produkty za rozumnú cenu s tou najvyššou možnou kvalitou. V ponuke značky nájdete širokú škálu profesionálnych hrebeňov a kief na vlasy, britvy, sponky a vlásenky alebo ochranné pomôcky, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. V sortimente profesionálnej značky BraveHead si vyberú nej len kaderníci a kaderníčky, ale aj stylisti a stylistky a profesionáli z Barber salónov.