Prečo práve Fanola No Red For Brunette No Red Shampoo 1000 ml?
Udržte žiarivé a intenzívne farby a podporte krásu a zdravý vzhľad vlasov. Jemný šampón pre tmavé odtiene Fanola No Red For Brunette No Red Shampoo šetrne čistí vlasy aj pokožku hlavy od všetkých nečistôt, mazu a zvyškov stylingových produktov. Unikátna technológia zabraňuje vymývaniu a vyblednutiu farieb, chráni vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi a zachováva žiarivé a jasné farby. Šampón obsahuje zelené pigmenty, ktoré neutralizujú nechcené červené odlesky a udržujú chladné tóny tmavých odtieňov. Zloženie obohatené o extrakt z bielej orchidey, ktorý dodáva vlasom hebkosť a žiarivý lesk. Šampón je špeciálne vytvorený pre tmavé odtiene farieb a je vhodný pre všetky typy prírodných aj farbených vlasov. Zložením vhodné aj pre vegánov.

Zelené pigment: Neutralizujú nechcené červené odlesky a udržujú chladné tóny tmavých odtieňov.

Extrakt z bielej orchidey: Dodáva vlasom hebkosť a žiarivý lesk.
Jedinečné vlastnosti:
  • Šampón pre prírodné aj farbené vlasy tmavších odtieňov,
  • zelené pigmenty neutralizujú červené odlesky,
  • šetrne čistí vlasy aj pokožku hlavy od nečistôt a mazu,
  • predlžuje životnosť farby,
  • zachováva žiarivé a jasné farby,
  • udržuje chladné tóny tmavých odtieňov,
  • chráni vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi,
  • dodáva vlasom hebkosť a žiarivý lesk,
  • zložením vhodné aj pre vegánov.
Odporúčame
Ako použiť Fanola No Red For Brunette No Red Shampoo 1000 ml?
Šampón Fanola No Red For Brunette No Red Shampoo aplikujte na mokré vlasy, vytvorte jemnú penu a nechajte na vlasoch pôsobiť 1-5 minút. Potom z vlasov dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreby aplikáciu opakujte.
Zloženie Fanola No Red For Brunette No Red Shampoo 1000 ml
Aqua (Water, Eau) – Sodium Laureth Sulfate – Sodium Cocoamphoacetate – Decyl Glucoside – Cocamidopropyl Betaine – Parfum (Fragrance) – Citric Acid – Sodium Gluconate – Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride – Triethylene Glycol – HC Blue No.15 – Benzyl Alcohol – Propylene Glycol - Basic Brown 17 – Basic Yellow 87 – Basic Red 76 – Sodium Hydroxide – Sodium Chloride – Methylchloroisothiazolinone Methylisothiazolinone – Magnesium Chloride – Magnesium Nitrate – Phalaenopsis Amabilis Extract – Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate

Fanola je kreatívna profesionálna značka produktov starostlivosti o vlasy. Za 15 rokov sa stala značka Fanola stabilným hráčom na trhu v oblasti vlasovej kozmetiky. Farebná, mladá značka orientovaná na budúcnosť, ktorá nikdy nenudí, prichádza s každým produktovým radom s novými originálnymi nápadmi. Fanola vám dodá slobodu experimentovať a podčiarknuť tak vašu krásu.