Prečo práve Joico Style & Finish JoiFix Firm Finishing Spray 300 ml?
Silný fixačný lak na vlasy Joico Joifix Firm Finishing Spray bez aerosólu, spoľahlivo zaručí flexibilnú fixáciu účesu bez nežiaduceho zlepenia a zaťaženia vlasov. Lak je obohatený o hydratačný panthenol a vitamín B5, ktorý dodá vlasom výživu a ochráni ich pred UV žiarením. Lak je vhodný pre všetky typy a dĺžky vlasov, dokonale s ním zafixujete krátky účes aj dlhé vlasy.

Ak hľadáte spoľahlivý fixačný lak na vlasy, ktorý neobsahuje aerosól, Joico Joifix Firm Finishing Spray je tou správnou voľbou.
Jedinečné vlastnosti:
  • Poskytuje silný fixačný účinok,
  • nezlepuje a nezaťažuje vlasy,
  • neobsahuje aerosól,
  • chráni vlasy pred UV žiarením,
  • vhodný pre všetky typy vlasov.
Ako použiť Joico Style & Finish JoiFix Firm Finishing Spray 300 ml?
Vytvorte požadovaný účes a vlasy zafixujte pomocou laku Joico Joifix Firm Finishing Spray zo vzdialenosti 20-30 cm.
Zloženie Joico Style & Finish JoiFix Firm Finishing Spray 300 ml
Alcohol Denat, Water, Va, Polyurethane-14, Amp-Acrylates Copolymer, Pentapeptide-29 Cysteinamide, Pentapeptide-30 Cysteinamide, Tetrapeptide-28 Argininamide, Tetrapeptide-29 Argininamide, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Pvp, Aminomethyl Propanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Eugenol, Fragrance/Parfum.

Profesionálna vlasová značka JOICO bola založená v roku 1975 v Los Angeles svetoznámym kaderníkom Stevom Stefano. Ihneď po svojom vzniku sa vďaka revolučným technológiám stala lídrom v oblasti rekonštrukcie vlasov. Ako jedna z prvých začala fungovať proteín Keratin na opravu poškodených vlasov a následne sa stala jednou najúspešnejšími značkami na svete. Značka ponúka kompletný sortiment špičkové vlasovej kozmetiky nielen pre profesionálnych kaderníkov a stylistu, ale aj pre širokú verejnosť. Značka neustále vyvíja nové produkty a vyrába technológie, aby dokázala ponúknuť vysoko kvalitné a bezpečné produkty pre každodennú starostlivosť o vlasy. Produkty JOICO nie sú testované na zvieratách a vyrábané obaly a papiere obsahujú priamy škrob, a sú tak ľahko rozložiteľné a recyklovateľné.