Prečo práve KIEPE Professional Luxury Premium Series 2450 – 5.5“/Black?

Dokonale ostré, ľahké a kvalitné profesionálne kadernícke nožnice sú alfa a omega perfektného zostrihu. S profesionálnymi nožnicami od značky profesionálov KIEPE Professionals pozdvihnete umenie strihu na novú úroveň. Profesionálne kadernícke nožnice KIEPE Professional Luxury Premium Series 2450 – 5.5"/Black sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele AISI 420 s rovnými čepeľami a rukoväťou. Vylepšená technológia regulovateľnej skrutky s hladkým otočným mechanizmom zaisťuje presné nastavenie nožníc. ultra ostré čepele umožňujú precízny a rovnomerný strih vlasov.Súčásťou nožníc sú odnímateľné vnútorné gumové krúžky a malíková opierka.Vďaka dokonale vyváženej hmotnosti a ergonomickému tvaru padnú nožnice do každej ruky, zaistí ľahké a pohodlné strihanie a predchádza chronickej bolesti rúk a zápalu šla.

Dĺžka ostria: 5,5“

Dĺžka nožníc: 14 cm

Povrchová úprava: nerezová oceľ AISI 420

Jedinečné vlastnosti:
  • Profesionálne kadernícke nožnice,
  • ľahká, pevná a odolná konštrukcia,
  • ručne brúsené ultra ostré čepele,
  • regulovateľná skrutka pre presné nastavenie,
  • vyvážená hmotnosť a ergonomický tvar,
  • pevná malíková opora,
  • zaujímavý trendy design,
  • odnímateľné vnútorné gumové krúžky.
Odporúčame
Ako správne používať nožnice KIEPE Professional Luxury Premium Series 2450 – 5.5"/Black
Aby nožnice na vlasy vydržali čo najdlhšie ostré av perfektnom stave, je dôležitá pravidelná údržba. Po každom strihaní ukladajte nožnice do puzdra alebo na mäkkú podložku. Nožnice neodkladajte medzi hrebeňmi a ostatné pomôcky, mohlo by tak dôjsť k otupeniu ostria. Pravidelne nožnice premazávajte olejčekom. Zvýšite tým tak klzkosť strihacích plôch a znížite opotrebenie čepelí.

Profesionálna značka KIEPE Professional sa zrodila v 60. rokoch 20.storočia v talianskej Lombardii, a ponúka široký sortiment kaderníckych nástrojov, ktoré sú oceňované ako jedny z najlepších na celom svete. Na začiatku sa firma sústredila predovšetkým na výrobu profesionálnych britiev a nožníc na vlasy, neskôr sa zamerala na výrobu širokého sortimentu kaderníckych potrieb, ako sú zastrihávača a strojčeky na vlasy, žehličky a kulmy, alebo sušiče vlasov. V roku 2010 značka KIEPE Professional získala od regiónu Lombardia uznanie za svoje schopnosti vytvárať jedinečné nástroje svojho druhu a vďaka technológii, ktorú využíva na ich výrobu.