Prečo práve Matrix Unbreak My Blonde Bleach Finder Color 1000 ml?

Profesionálnych výsledkov a dokonalých blond tónov vám pomôže dosiahnuť inovatívny produkt Matrix Unbreak My Blonde Bleach Finder Color Changing Lightener Rinse. Táto starostlivosť určená na opláchnutie po zosvetlení je navrhnutá tak, aby minimalizovala poškodenie vlasov a chránila ich štruktúru. Obsahuje špeciálne zložky, ktoré detekujú zvyšky odfarbovača zmenou farby prípravku zo žltej na ružovú. Vďaka tomu viete, že treba vlasy opätovne umyť. Prípravok vlasy dokonale vymyje, navráti im pôvodné pH a zároveň ich posilní. Výsledkom sú krásne, jemné a lesklé blond vlasy.

Jedinečné vlastnosti:

  • Dokonalé odstránenie zvyškov odfarbovača,
  • eliminácia nežiaducich odtieňov a nerovnomerných výsledkov,
  • vyrovnáva pH a posilňuje poškodené väzby,
  • zanecháva vlasy jemné, lesklé a silné,
  • výhodné balenie

Ako použiť Matrix Unbreak My Blonde Bleach Finder 1000 ml?

Oplachovacia starostlivosť Matrix Unbreak My Blonde Bleach Finder po opláchnutí odfarbovača na pokožku hlavy. Napeňte a 3 minúty masírujte. Ak sa začne farba prípravu zo žltej meniť na ružovú, vlasy opláchnite a umyte ešte raz. Proces opakujte tak dlho, pokiaľ farba oplachovača nezostane biela. Po poslednej aplikácii môžete začať tónovanie vlasov pomocou Color Sync tónovača.

Upozornenie:

Určené iba na profesionálne použitie.

Zloženie Matrix Unbreak My Blonde Bleach Finder Color Changing Lightener Rinse 1000 ml:

Aqua / Water - Sodium Laureth Sulfate - Dimethicone - Coco-Betaine - Sodium Chloride - Glycol Distearate - Phenoxyethanol - Sodium Hydroxide - Citric Acid - Cocamide Mipa - Parfum / Fragrance - Sodium Benzoate - Hexylene Glycol. Trisodium Ethylenediamine Disuccinate - Salicylic Acid - Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride - Carbomer - Limonene - Hexyl Cinnamal - Linalool - Citral - Phenolsulfonphthalein - Fumaric Acid

Odporúčame
Matrix je jednou z popredných amerických profesionálnych značiek vlasovej starostlivosti, stylingu a farbení. Táto značka bola založená v roku 1980 americkou kaderníckou dvojicou Arnie a Sydell Miller. Millerovi chceli poskytnúť kaderníkom komplexnú ponuku produktov, ktoré by im pomohli rozvíjať ich podnikanie, ale tiež by im umožnili využiť ich kreativitu pre vytváranie úplne jedinečných účesov pre svojich klientov. Profesionálna značka vlasovej kozmetiky Matrix často pracuje s poprednými kaderníckymi majstrami a na ich podnety vytvára nové, absolútne unikátne produkty. Vyberať môžete z produktov pre domáce použitie, ako sú napríklad skvelé šampóny, kondicionéry a masky Biolage alebo nový rad prírodných ošetrujúcich a stylingových produktov Matrix R.A.W. V sortimente Matrix si ale vyberú aj profesionáli - perfektné farby na vlasy, prelivy, šetrné oxidanty, ale aj ekonomické balenia klasických šampónov a kondicionérov.