Prečo práve Tangle Teezer Fine & Fragile Jade Lagoon Detangling Hairbrush?
Hľadáte profesionálnu kefu na bezbolestné rozčesávanie jemných vlasov? Vyskúšajte novú kefu na vlasy Tangle Teezer Fine & Fragile Jade Lagoon Detangling Hairbrush, ktorá ľahko, bez bolesti a nežiaduceho ťahania, rozčeše všetky dĺžky vlasov. Kefa má o 30% jemnejšie štetinky, ktoré sú špeciálne navrhnuté na rozčesávanie krehkých a jemných vlasov.

Kefa je tiež ideálnym pomocníkom pri nanášaní kondicionéra alebo masky. Jedným ťahom od korienkov až po končeky nanesie Váš obľúbený prípravok na vlasy, vďaka tomu sa účinné látky lepšie vstrebajú a budú rovnomerne na vlasy nanesené.

Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaistí nekĺzavé držanie kefy aj v mokrej ruke, a tak ho môžete používať aj počas sprchovania na nanesenie kondicionéra či masky na vlasy.
Jedinečné vlastnosti:
  • Rozčesáva ľahko a bezbolestne mokré vlasy,
  • znižuje lámanie vlasov a končekov,
  • ergonomická rukoväť zabraňuje vykĺznutiu kefy z ruky,
  • dodáva vlasom lesk a dokonalú hebkosť,
  • dlhé ohybné plastové štetinky,
  • vhodná na nanášanie vlasových prípravkov,navrhnutá pre krehké a jemné vlasy.
Odporúčame
Ako použiť Tangle Teezer Fine & Fragile Jade Lagoon Detangling Hairbrush?
Kefa je navrhnutá na rozčesávanie mokrých vlasov počas ich umývania. Samozrejme môžete kefu použiť aj na suché česanie vlasov.
Údržba:
  • Kefu odkladajte zubami hore, aby ste sa vyhli ich zbytočnej deformácii.
  • Po použití akéhokoľvek prípravku na vlasy kefu opláchnite teplou vodou a nechajte voľne uschnúť.
  • Pokiaľ chcete vyčistiť niektoré nečistoty z kefy použite mydlovú vodu.
Tangle Teezer je svetovo preslávená značka vlasových kief vynájdená bývalým vlasovým kaderníkom Shaunom P. Farebná, ikonická a inovatívna. To je značka, ktorá sa za posledných desať rokov od uvedenia na trh stala jednou z najslávnejších vo všetkých kútoch sveta. Kefy sú navrhnuté tak, aby hladko kĺzali vašimi vlasmi a odstraňovali uzlíky bez ťahania, takže si môžete vychutnať každé česanie bez bolesti. Sú vhodné pre všetky typy vlasov, ale zvlášť ideálne pre krehké alebo farebne ošetrené vlasy. Nielen, že sú skvelé pre každodenné česanie, ale môžu byť tiež použité k masáži vašej pokožky hlavy a rovnomernému rozloženiu vlasov, vďaka čomu sú mimoriadne univerzálne. Tangle Teezer, milovaný kaderníkmi a používaný v profesionálnych salónoch, je možné použiť na prírodné i syntetické vlasy. Budete si hovoriť, ako ste niekedy dokázali žiť bez neho!