Starostlivosť

Krásne a zdravé vlasy sú našou vizitkou. Odráža sa v nich náš životný štýl, zdravie, ale tiež to, ako sa o nich staráme. A ako vybrať správnu starostlivosť pre vaše vlasy? Cieľom nás všetkých je mať vlasy lesklé, hodvábne na dotyk, bez rozštiepených končekov, voňavé, s objemom a uhladené. Aby vaše vlasy boli naozaj perfektné, je potrebné starostlivo zvážiť výber ošetrujúcej vlasovej kozmetiky s ohľadom na typ, kondíciu a farbu vašich vlasov.

Základným krokom je vybrať ten správny vlasový šampón a kondicionér. Trápia vás lupiny? Vyberajte z kozmetiky obsahujúcej kyselinu salicylovú, výťažok z lipy a ďalšie množstvo prírodných látok, ktoré nielen zabránia tvorbe lupín, ale tiež ošetria podráždenú pokožku hlavy. Chýba vašim vlasom lesk? Siahnite po detoxikačnom šampónovom kúpeli, ktorý z vlasov odstráni zvyšky stylingových produktov. U nás nájdete na každý problém ten správny šampón a kondicionér.

Ak vaše vlasy potrebujú hlbokú hydratáciu alebo inú intenzívnu starostlivosť, vyberte predšampónové ošetrenie, ako je napríklad regeneračný zábal, alebo intenzívnu regeneračnú masku na vlasy. Tým však starostlivosť o vaše vlasy nekončí. Vyskúšajte skrášľujúce oleje a hydratačné séra na vlasy, ktoré si poradia aj s tým nejponičenějším vlasovým vláknom. Na našom e-shope nájdete tiež veľký výber bezoplachovej a termoochrannej starostlivosť na vlasy, ale aj revolučné plexy, ktoré navracajú zdravie aj extrémne poškodeným, vysušeným vlasom.

Celkom 918 produkty

Filtrovať

Vybrané filtre

  • Nebol vybraný žiadny filter