Yankee Candle Ceramic Candle Holder

Svietnik na votívnu sviečku
Yankee Candle
Produkt je momentálne nedostupný
Kód: YC0069
Hmotnosť produktu: 250 g
Prečo práve Yankee Candle Ceramic Candle Holder?
Dodajte vonnej sviečke Yankee Candle luxusný vzhľad s krásnym bielym keramickým svietnikom Yankee Candle Ceramic Candle Holder. Svietnik dodá vášmu interiéru nielen krásny vzhľad, ale aj nádherný svetelný efekt. Votívne sviečky Yankee Candle je nutné páliť vo vhodných svietnikoch, pretože sa roztekajú. Uloženie sviečky vnútri svietniku zaručí vysokú bezpečnosť a minimalizuje riziko prevrhnutia sviečky pri prudkom pohybe či náraze do svietnika. Vykúzlite tak príjemnú atmosféru vášho domova s ??týmto krásnym keramickým svietnikom, ktorý pri zotmení vytvorí prekrásny svetelný efekt.
Jedinečné vlastnosti:
  • Vyrobený z kvalitnej bielej keramiky,
  • určený pre votívny sviečky Yankee Candle,
  • výška 8 cm a šírka 7,5 cm,
  • vytvára krásny svetelný efekt,
  • chráni nábytok pred teplom sviečky.
Odporúčame
Ako použiť Yankee Candle Ceramic Candle Holder?
Dovnútra svietnika Yankee Candle Ceramic Candle Holder umiestnite votívnu sviečku Yankee Candle, zapáľte a nechajte zútulniť váš domov príjemnou intenzívnou vôňou. Po dohorení sviečky sa svietnika nedotýkajte a nechajte vychladnúť.
Upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
Svietnik pokladajte na dostatočne tepelne odolný povrch.
Naplňte svoj domov krásnymi vôňami sviečok Yankee Candle. Existuje sviečka Yankee pre všetky chute, domácnosti a príležitosti. Okrem širokej škály klasických vôní, ako je korenistý pomaranč a čistá bavlna, je Yankee tiež majstrom v kombinovaní doplnkových vôní, aby vytvorila jedinečné a vzrušujúce kombinácie. Príkladom môže byť vanilková limetka, ktorá kombinuje sladkosť vanilky s citrusovou vôňou limetky, a brusnicový chutney, ktorý zlučuje brusnice, pomarančovú kôru a hrozienka. Každá vôňa je starostlivo preverovaná a testovaná vysoko skúseným tímom odborníkov na vône, aby sa vždy dosiahlo silného a kvalitného zážitku. Vďaka vonným olejom, ktoré sa dokonale primiešajú do vosku, poskytuje nezameniteľnú vôňu Yankee Candle v celej sviečke a poskytuje príjemný zážitok z vône od začiatku do konca.