Prečo práve Yankee Candle Votive Candle Black Coconut 49 g?
Doprajte si chvíľku odpočinku a relaxácie a zútulnite si váš domov s votívnou sviečkou od americkej značky Yankee Candle. Vonná votívna sviečka Yankee Candle Votive Candle Black Coconut prevonia váš domov úchvatnou sladkou kokosovou vôňou. Zabaľte sa do deky a uvelebte sa v pohodlnom kresle a nechajte prevoňať váš domov po krásnej exotické vôňu.

Votívne sviečky Yankee Candle sú skvelé pre vyskúšanie rôznych vôní. Pália sa vo vhodných kalíškoch či svietnikoch, pretože sa roztekajú. Na rozdiel od mnohých iných značiek sú votívny sviečky Yankee Candle prevoňané úplne i vo vnútri a nie len namočené či potiahnuté. Ich vôňa je tak výrazná a intenzívna.
Jedinečné vlastnosti:
  • ovocná vôňa,
  • doba horenia sviečky 15 hodín,
  • veľkosť 4,6 x 4,8 cm,
  • vyrobená z najkvalitnejších surovín,
  • dlhotrvajúca intenzívna vôňa.
Odporúčame
Ako použiť Yankee Candle Votive Candle Black Coconut 49 g?
Votívnu sviečku Yankee Candle Votive Candle Black Coconut umiestnite do svietnika a opatrne ju zapáľte a umiestnite na dostatočne tepelne odolný a rovný povrch. Užite si relaxáciu a nádhernú vôňu, ktorá prevonia a zútulnia váš domov. Sviečku uhaste jemným sfúknutím.
Upozornenie:
Nenechávajte sviečku horieť bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov.
Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich miláčikov.
Sviečku nenechávajte horieť dlhšie ako 4 hodiny.
Ak je dĺžka knôtu väčšia ako 5 mm zastrihnite ho.
S horiacou sviečkou nehýbte a nedovoľte, aby sa plameň dotýkal strany nádoby.
Nikdy sviečku nenechávajte dohorieť až do úplného dna.
Zloženie:
Butyl Cyclohexyl Acetate, Octabenzone, Isocyclemone E, Cinnamal
Naplňte svoj domov krásnymi vôňami sviečok Yankee Candle. Existuje sviečka Yankee pre všetky chute, domácnosti a príležitosti. Okrem širokej škály klasických vôní, ako je korenistý pomaranč a čistá bavlna, je Yankee tiež majstrom v kombinovaní doplnkových vôní, aby vytvorila jedinečné a vzrušujúce kombinácie. Príkladom môže byť vanilková limetka, ktorá kombinuje sladkosť vanilky s citrusovou vôňou limetky, a brusnicový chutney, ktorý zlučuje brusnice, pomarančovú kôru a hrozienka. Každá vôňa je starostlivo preverovaná a testovaná vysoko skúseným tímom odborníkov na vône, aby sa vždy dosiahlo silného a kvalitného zážitku. Vďaka vonným olejom, ktoré sa dokonale primiešajú do vosku, poskytuje nezameniteľnú vôňu Yankee Candle v celej sviečke a poskytuje príjemný zážitok z vône od začiatku do konca.