Prečo práve Alfaparf BB Bleach Blonde & Brunette Free Style Lift Clay Powder 400 g?

Inovatívny systém zosvetľovania pre presné a prirodzene vyzerajúce výsledky. Púdrový zosvetľovač Alfaparf BB Bleach Blonde & Brunette Free Style Lift Clay Powder umožňuje zosvetlenie svetlých aj tmavých vlasových základov až o 7 úrovní, odstraňuje z vlasov tmavé pigmenty a vytvára maximálny prirodzený efekt zosvetlenia. Vhodný pre všetky techniky zosvetľovania vlasov od jemných melírov, módny balayage až po dokonalé zosvetlenie celej dĺžky bez požitia fólií či alobalu.

Púdrový zosvetľovač Alfaparf Milano BB Bleach Blonde & Brunette Free Style Lift Clay Powder zaisťuje extra zosvetlenie vlasov a vďaka šetrnému zloženiu predchádza poškodeniu vlasov. Unikátny komplex Double Bond Reconstruction Complex s obsahom účinných látok a ingrediencií chráni a posilňuje vnútornú štruktúru vlasu počas procesu zosvetľovania, udržuje vlasy hydratované, vyživené a pevné a zachováva ich prirodzenú elasticitu, hebkosť a zdravý vzhľad. Rýchloschnúca ílová textúra skvele izoluje jednotlivé pramene, vďaka tomu je možné tento zosvetľovač vhodný pre techniky bez použitia fólií. Jemný púdrový prášok vytvára po zmiešaní s vyvíjačom hustú krémovú konzistenciu, ktorá sa ľahko aplikuje a dokonale priľne k vlasovému vláknu.

Profesionálny púdrový zosvetľovač Alfaparf Milano BB Bleach Blonde & Brunette Free Style Lift Clay Powder je určený výhradne na profesionálne použitie v kaderníckych salónoch.

Double Bond Reconstruction Complex: Inovatívny posilňovač ochrany s obsahom keratínu, ktorý pôsobí na povrchu aj vo vnútri vlasu. Opravuje poškodené časti vlasov a reštrukturalizuje vlasové vlákno zvnútra.

Biely íl: Má čistiace a revitalizačné vlastnosti, chráni vlasové vlákno a udržuje vlasy silné, pružné a hebké.

Jedinečné vlastnosti:
 • Púdrový zosvetľovač pre šetrné zosvetľovanie vlasov,
 • vhodný aj pre tmavé vlasové základy,
 • umožňuje zosvetlenie až o 7 úrovní,
 • ideálny pre techniky zosvetlenia bez použitia fólií,
 • revitalizuje a chráni vlasové vlákno počas procesu farbenia,
 • udržuje vlasy hydratované, vyživené a pevné,
 • uchováva prirodzený vzhľad vlasov,
 • zanecháva vlasy hebké, zdravé a lesklé,
 • vhodný pre všetky techniky zosvetľovania.
Ako použiť Alfaparf Milano BB Bleach Blonde & Brunette Free Style Lift Clay Powder 400 g?

Púdrový zosvetľovač Alfaparf Milano BB Bleach Blonde & Brunette Free Style Lift Clay Powder zmiešajte s vyvíjačom v odporúčanom pomere. Miešajte, kým nezískate hladkú, krémovú konzistenciu. Naneste na suché, neumyté vlasy a nechajte pôsobiť až 55 minút. Počas procesu zosvetľovania vykonávajte pravidelnú vizuálnu kontrolu. Po uplynutí doby pôsobenia vlasy dôkladne opláchnite a ošetrite šampónom.

Pomer miešania: Pomer miešania prispôsobte zvolenej zosvetľovacej technike od 1:1 do 1:3

Doba pôsobenia: Maximálna doba pôsobenia je 55 minút

Odporúčaný vyvíjač: Alfaparf Milano Oxid'o Stabilized Peroxide Cream

Upozornenie:
 • Pred prvým použitím odporúčame vykonať test citlivosti. Pokiaľ sa objaví alergická reakcia v podobe vyrážky, výrobok nepoužívajte.
 • Výrobok nie je určený pre osoby mladšie ako 16 rokov.
 • Neaplikujte na vlasy, na ktorých bola aplikovaná henna.
 • Pri aplikácii používajte ochranné rukavice.
 • Nepoužívajte na farbenie mihalníc a obočia.
 • Pri zasiahnutí očí okamžite vypláchnite vodou.
Zloženie Alfaparf BB Bleach Blonde & Brunette Milano BB Free Style Lift Clay Powder 400 g
Potassium Persulfate – Kaolin – Sodium Silicate – Magnesium Carbonate Hydroxide – Sodium Metasilicate – Maltodextrin – Paraffinum Liquidum (Mineral Oil) – Oryza Sativa (Rice) Starch – Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum – EDTA – Guar Hydorxypropyltrimonium Chloride – Silica – Aqua (Water, Eau) – Hydroxypropylgluconamide – Hydroxypropylammonium Gluconate – Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin – Phenoxyethanol – Potassium Sorbate – Sodium Benzoate

Značka Alfaparf Milano je popredným svetovým menom v oblasti profesionálnej starostlivosti o vlasy, ponúkajúcim inovatívne produkty a technológie pre farbenie, starostlivosť a styling vlasov. S dlhoročnou históriou a vášňou pre krásu, Alfaparf Milano spája luxusnú starostlivosť s kreativitou a špičkovým výkonom pre dosiahnutie nádherných vlasov.